İnternet kampanyası tavsiye eder misiniz ?

Maktaf

Yeni üye
18 Tem 2019
31
0
Selamün aleyküm arkadaşlar,

şu an kullandığım uydunet gideceğimiz yerde olmadığı için başka bir internete geçmeyi düşünüyoruz hızlı ve birazda uygun fiyatlı internet tavsiye edermisiniz ? Şu an 25 mbit var elimde ve memnunum altına düşmesseniz sevinirim .:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
TürkNet kullanabilirsin.
Eğer rat kullancaksan TürkNet olmaz.
Port açma sıkıntısı yaşarsın.

Aslında senin taşındığın binanın altyapısı da çok önemli.
Bazı altyapılarda max 50 mbps hız destekliyor bu yüzden üstüne çıkamıyorlar.
Binanın altyapısını araştır ilk.

Bu kampanya güzele benziyor.
Bi bak bence.
Sana şunu diyebilirim asla ama asla TürkTelekom alma.
Bir sorun çıkarsa düzeltemezsin.

EMR00

Üye
24 Nis 2020
185
0
TürkNet kullanabilirsin.
Eğer rat kullancaksan TürkNet olmaz.
Port açma sıkıntısı yaşarsın.

Aslında senin taşındığın binanın altyapısı da çok önemli.
Bazı altyapılarda max 50 mbps hız destekliyor bu yüzden üstüne çıkamıyorlar.
Binanın altyapısını araştır ilk.

Bu kampanya güzele benziyor.
Bi bak bence.
Sana şunu diyebilirim asla ama asla TürkTelekom alma.
Bir sorun çıkarsa düzeltemezsin.

Patrick Jane dediği gibi. Rat vs uğraşacaksan turknet kullanma(ben turknet kullandığım için ayda ekstradan 24 lira ödüyorum. Statik ip için ) ayrıca turknet kullandığında bir sorun çıkarsa sana çok geç dönüyorlar. Arada bir kopmalar oluyor. Örneğin dün gece modemin internet ışığı söndü. Modem arayüzu den baktım iss sorunluymus. Bu sabah düzeldi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.