İnternet kazancı

Gece Suvarisi

Yeni üye
23 Eki 2014
43
0
Aynı soruyu ben de merak ediyorum iyi bir bilgisayarım var onu açık tutarak bir kazanç elde edebileceğim bir şey var mı Online oyunlar vs gibi hepsi olur coin mining harici şeyler

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
320
Türkiye
Grafikerlik hakkında bilgiler öğrenerek ücretli tasarımlar, çizimler yapabilirsiniz. Link kısaltma siteleri vesaire çok uğraştırır önermem açıkcası. Bir aralar Bannersapp diye uygulama vardı reklam izledikçe sistem size kazanç getiriyordu. Hâlâ devam ediyorsa onu inceleyip kullanmanızı öneririm. Ve şuda bir gerçek ki bir beceri, yetenek olmadan kolay yollu para kazanmak sanal alem üzerinde pekte mümkün olmayan bir şey...

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,705
3,007
Merhaba

Her hangi bir konuda yeteneğin yoksa kazanç sağlaman biraz zor, bunun için 0 dan başlaman gerekir (Eğitim alarak tabi) Eğer grafikerlikte, montajda, photopshopta vs bir yeteneğin varsa bunun üzerinden insanlara ücret karşılığında hizmet verebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.