İnternet kopması hk.

RareKurama

Üye
8 Ara 2018
101
0
Gönüllerde
normalde hiçbir sıkıntım yok internet ile alakalı ama bilgisayardan oyuna girince internetim kopmaya başlıyor servis sağlayıcısı ile görüşüyorum bir arıza bulamıyolar cs:go ya girene kadar paşa paşa internet var oyun açıldımı kafayı yiyo nasıl çözebilirim bu sorunu yardım ediceklere şimdiden teşekkürler

boole

Ar-Ge Ekibi Proje Yöneticisi
12 Nis 2019
735
201
.Net Core
normalde hiçbir sıkıntım yok internet ile alakalı ama bilgisayardan oyuna girince internetim kopmaya başlıyor servis sağlayıcısı ile görüşüyorum bir arıza bulamıyolar cs:go ya girene kadar paşa paşa internet var oyun açıldımı kafayı yiyo nasıl çözebilirim bu sorunu yardım ediceklere şimdiden teşekkürler

merhaba
durumu biraz daha detaylandırırmısınız öncelikle bağlantı türünüz Wifi/ethernet
diriver larınızı kontrol ettiniz mi ?
durum sadece csgo da mı yaşanıyor ?
klasiktir ama modemi bi kapatıp bir süre bekledikten sonra resletip girmeyi denediniz mi ?
birde şu video var
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=8Gz72xjHogk"]https://www.youtube.com/watch?v=8Gz72xjHogk[/ame]

RareKurama

Üye
8 Ara 2018
101
0
Gönüllerde
teşekkür ederim şimdilik hata video sayesinde giderilmiş gibi duruyo bir daha olursa diğer ayrıntıları da paylaşırım

ethernet ile bağlanıyorum dşğer oyunlarda da oluyo yolladığınız videodaki işlemleri yaptım fakat geçmedi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.