İNTERNET KOTAM DOLDU ( bu konu hakkında bir sorum var )

12 Eki 2012
65
0
MERHABA ARKADAŞLAR

SÜREKLİ İNTERNETİM GİDİYOR TTNET UYARI MESAJI TARAYICIMA GELDI İNTERNET ADİL KULLANM KOTAMI DOLDURMUŞUM İNTERNET HIZIM 3 MGBP DÜŞTÜ

söyle bir sorum var

ben internetımı 2 komşuma vermişim

interneten hangı sitelere girdiğiklerini yada ne indirdiklerini nasıl görebilirim

BÖYLE BİR PROGRAM YADA BİR UYGULAMA VARMI

YADA BENIM BİLGİSAYARDAN NELER İNDİRİLMİŞ V.S. NASIL BULABILIRIM BU SONUŞLAR PROGRAM FALAN BİŞİLER VARMI YADA MODEM AYARLARINDAN BUNLARI ÖĞRENEBİLİRMİYİZ ?

YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

ŞİMDİDEN HERKESE ÇOK TEŞEKÜRLER

16 May 2014
156
0
kardeşim bu link siteden indireblirsin kendi harcadığın kotayı öğrenmek istiyorsan.

edit: bu arada ağdaki kullanıcıların hızını düşürmek veya tamamen engellemek istiyorsan bu sitedeki yazıları bi oku istersen

Son düzenleme:
12 Eki 2012
65
0
Arkadaşlar çok teşekürler ben araştırmaya devam edeceğim inş. Bir sonuca ulaşırız link öneren arkadaşlarımında linklerini tek tek kontrol eteceğim inş. Faydalı olur

çok sagolun saygılarımla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.