İnternet Para Kazanmak

24 Mar 2015
177
0
İnternetten birşeyler satarak para kazanmak mesela ts3 Sunucusu satarak para kazanmak gibi başka neler var hocam ? bayilikte olabilir

beyefendix

Yeni üye
19 Ocak 2019
25
0
Social media marketing.(SMM)
Ben 1 ay bu işle uğraşmıştım yaklaşık 350 tl gibi bir para kazandım fakat üşendiğim için işi bıraktım.
Nasıl işliyor ?
1) YURT DIŞI SMM PANELLERE (TOPTANCI GİBİ DÜŞÜN) ÜYELİK AÇIP YÜKLÜ BAKİYE YÜKLÜYORSUN.
2) KENDİN O BAKİYEYİ KULLANARAK KAR EKLEYEREK TAKİPÇİ VB SATIYORSUN VE PARA KAZANIYORSUN.

mehmetertas

Yeni üye
8 Şub 2019
13
0
Bilinmeyen
İnternet Sitesi Açarak Para Kazanmak
Wordpress öneririm ancak 3-5 kuruş kolay yoldan kazanayım dersen blogger derim daha basit wordpress ilk başlarda daha çok kafa yorar

Mobil Uygulama ile Para Kazanmak
kod bilgin varsa başkaları adına uygulama yaparak kazanabilirsin

çeşitli anket siteleri var oralardan üç beş birşeyler alabilirsin
linktl trlink tarzı siteler ile link kısaltarak
youtubeda oyun hileleri bedava internet instagram takipçi hilesi tarzı videolar çok izlenir bu tarz videolar çekebilirsin facebook gruplarında paylaşırsan videolarını güzel izlenme kasabilirsin
instagram hesapları aç 10-20k olunca birazda etkileşim olursa yine güzel paralara satarsın
bunlar başlıca işler zamanla daha da büyük işler yapabilirsin şatış ortaklığı yappabilirsin ya da yurdışından örnek veriyorum 1 tl eşya getirtirsin 3 liraya online sitelerde satarsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.