internet problemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

birumut1

Üye
18 Şub 2011
105
0
EDUP ED-199 USB Wireless Adaptör bluetooth kulaklık hediye

arkadaşlar masaüstü bilgisayarımda linkteki edup ed-199 usb wirles kullanıyorum alalı 2 sene oldu ama bir türlü adam gibi internete giremedim interneti komşumdan çekiyorum problem şu
internet gündüz genel olarak iyi ama akşam saat 6 dan sonra gidiyor yani ağı görüyor ama bağlanmıyor gece saat 12 civarlarında yine geliyor son zamanlarda gündüzde aksaklıklar yaşamaya başladım bu sorunu nasıl çözebilirim bilgisayarım 32 bit xp

yaso3597

Uzman üye
31 Eki 2011
1,666
0
Komşun sana yakın değilse yavaşlama belki kopma olur ama yakınsan flan komşuna sormalısın sende internet gidiyormu eğer gidiyorsa servis sağlıyıcınla görüş .

birumut1

Üye
18 Şub 2011
105
0
komşuma sordum bende hiç sorun yok ben yagey rahat giriyorum dedi ve üst kat komşum çok yakın ve modemle bilgisayar ant alta sayılır :)

HacqerWest

Uzman üye
4 Mar 2012
1,002
0
TRABZONYOMRA
kardeşim uzak olduğu için internet kopar veya gidebilir veyahut kesin olarak komşun bilmeden çıkartıyor olabilir komşunun pc çaktırmadan .bat ile pc şifre koyma kodunu yap ben yaparım ben hackerim felan de yalandan onlar çıkınca gir şifreyi kurtardın pcsini komşunun .d deki bak de internet kabloma dikkat et 2 de 1 bak de :D

birumut1

Üye
18 Şub 2011
105
0
kardeşim uzak olduğu için internet kopar veya gidebilir veyahut kesin olarak komşun bilmeden çıkartıyor olabilir komşunun pc çaktırmadan .bat ile pc şifre koyma kodunu yap ben yaparım ben hackerim felan de yalandan onlar çıkınca gir şifreyi kurtardın pcsini komşunun .d deki bak de internet kabloma dikkat et 2 de 1 bak de :D

güzel fikir ama sorun uzaklık , kesafe ve komşuyla alakalı değil net 7-24 açık onada söyledim oda anlayamadı niye böyle olduğunu onda hiç ir problem yok ama bende var delircem ya bir gün camdan atçam bilgisayarla birlikte :q

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.