İnternet Sitesi Üzerinden Ddos Attack Ücretsiz %100 Kanıtlı

jacarantha

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
884
0
DDos Cenneti
Evet Beyler Yeni Bulduğum Siteyi Öneriyorum Size.Bana bi kaç kişi araştırmamı istedi.Ve Nihayetinde Buldum.

İnternet Sitesine Kayıt Olduktan Sonra Ticket Atmanız Gerekiyor Size Ücretsiz Vermesi İçin. Yaklaşık 10-15dk İçinde Ücretsiz Olarak Size Hak veriyor.Verdiği Hakla beraber İnternet Sitelerini Kapatabilirsiniz.

2Okq9E.png

Site:https://0ffline.one

Kanıtları: https://www.youtube.com/channel/UCNq8Qrdq-CYKOlpdUP_ONXA/featured

porsukhak

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,753
2
T.Ü.R.K
Bu tarz siteler sıkıntılı olabiliyor yinede dikkat edilmesi gerekir . Herhangi bir bilgi istendiğinde verilmemesi taraftarıyım bir makale okumuştum zombi bilgisayarlar bazen bu tarz yerlerde kullancıların haberi olmadan kullanılabiliyor
uyarmak istedim . İyi forumlar ..​

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,202
1
10
Root@xMit:~#
Application katmanına yönelik güzel hazırlanmış scriptler mevcut 4.Katman'ı inceleme fırsatım olmadı ancak Application Katmanında ki attaklar geçerli // Yararlı

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
1
16
php island
Sen yapamamışsın dostum, aldığın hatayı veya yapamadığın konuda yardımcı olabilirim.

Yapamamışsın değil, site cloudflare ile korunuyor olabilir. Bu durumda da yapılan ddos atağının boşa yapılması söz konusudur. Kimi host ya da sunucular da kendi yöntemleriyle sunucu güvenliğini dışarıdan gelen normal dışı trafiği saptayıp blackliste alarak sitelerine gelen ddos ataklarını savurabilmektedir. Bu bilgiyi de zamanında hosting hizmeti aldığım bir şirketin kendi siteme yaptığım vulnerability testlerini yaparken ip adresimi blackliste alması ile öğrendim. Bilelim, bilgilendirelim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.