İnternet Sorunu (Acil)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tolgatoto

Katılımcı Üye
26 Tem 2009
1,000
0
GamersFirst
Arkadaşlar benim internet hızım 5-8 mb her sitede böyle çıkıyor ama internet hızım çok yavaş tarayıcım firefox download yaparken sitelere göre değişiyor 100 ila 500 arası ama web de gezinirken çok ağır siteleri değiştiriyor acaba girdiğim sitelerde mi bi sorun var yoksa firefox da mı bi sorun var daha önce google chrome kullanıyordum oda yavaştı girdiğim sitelerde yabancı siteler fln değil tht ye girerim face girerim öle böle işte antispy larla flnda tarattım internet hızını düşürecek bir şey yok böyle bir şey neden oluyor acaba açıklayacak olan varmı.

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
netin sınırsız olsa bile aylık 15 gb. geçince netinde yawaşlama meydana kesinlikle gelir !!

sende benim gibi sürekli download yapıyosan sorun bu olabilir ;)

v3nomtR

Kıdemli Üye
23 Şub 2010
2,688
0
İstanbul
tarayıcı geçmişini düzenli olarak temizleyin.
bilgisayarınızı optimize edin.
tarayıcınızı güncel tutun.
internet explorer ayarlarını varsayılan olarak ayarlayın.
DNS adresinizi kaldırın ya da değiştirin.

tolgatoto

Katılımcı Üye
26 Tem 2009
1,000
0
GamersFirst
arkadaşlar yazıyı iyi okumuyorsunuz bnm indirme hızımda sorun yok kotamda da sorun yok 5mb hızım var ama internette çok yavaş geziniyorum tarayıcı olarak chrome ve firefox denedim opera da kullandım fazla değişen bişey olmadı

26 May 2010
84
0
Önizleme:
th_42_01.jpg

Açıklama: CCleaner belki de dünyanın en iyi temizlik ve performans programı. Şu anda dünya çapında en büyük download sitelerinde 1 numarada yer alıyor. Boyutu küçük olan bu programla belli başlı yapabilecekleriniz şunlar:

• Sisteminizde bulunan tarayıcılara ait tüm kalıntıları kolayca temizlemesi ile disk temizliği ve performans artışı.
  • Sisteminizdeki kayıt defteri kontrolü ile gereksiz, eksik, fazla, hatalı tüm kayıtları düzeltebilme.
  • Sisteminizdeki programları kolayca kaldırabilme.
  • Sisteminizde, açılışta gelen ve arka planda çalışan istediğiniz programı devre dışı bırakabilme.
  • Sistem geri yükleme özelliği.
  • Seçenekler menüsüyle CCleaner ın size göre özelleşebilmesi.

Türkçe dil desteği vardır.
tags: ccleaner , ccleaner indir, temizlik ve performans , ccleaner kayıt düzenleme , ccleaner geçmiş silme , kayıt defteri programı , çerez silme, CCleaner 3.01.1327 son sürüm Dosya Boyutu: 2.9 Mb İndirilme: 19617 Sürüm/İstenen Sistem: 3.01.1327 (Windows Tümü) Lisans: Freeware-Ücretsiz Dosya Sitesi:Siteyi ziyaret etmek için tıklayın

BUNUNNLA TEMİZLE BENDEDE AYNIYDI BU PROGRAMLA TEMİZLEDİM 3 GB DOLMUS NET BOSU BOSUNA BUNLA TEMİZLE ORJİNAL SİTESİNİDE VERDİM Yazıda güvenmiorsan oradan indirirsin hadi kolay gele (thanks)pls

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
arkadaşlar yazıyı iyi okumuyorsunuz bnm indirme hızımda sorun yok kotamda da sorun yok 5mb hızım var ama internette çok yavaş geziniyorum tarayıcı olarak chrome ve firefox denedim opera da kullandım fazla değişen bişey olmadı

sana dedim ki internetin sınırsız olsa bile aylık 15 GB geçince netin hat safada yawaşlıyo dedim canım kardeşim anlatma şekli bu...idare ediver :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

tolgatoto

Katılımcı Üye
26 Tem 2009
1,000
0
GamersFirst
Kotamda aşma gibi bi sorun yok ayrıca c cleaner da kullanıyorum bunlar la bi alakası yok internet hızım yüksek olmasına rağmen sitelere çok yavaş bağlanıyor bnm şikayetim bu indirme hızı yada kota aşması deil

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
bağlı oldugun en yakın internet dagıtım merkezine uzak kalıyorsun ohalde !

eskiden beri mi bu şekilde,sonradanmı yawaşlama meydana geldi !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.