İnternet Tarayıcılarımı Kullanamıyorum :(

makyol37

Yeni üye
26 Eki 2011
1
0
Arkadaşlar Merhaba

Öncelikle şurdan başlıyayım bilgisayarıma flash bellek taktım ondan sonra virüs girdi sanırım
frown.gif
İnternet explorer, google chorme ve firefox bunların hiç birini kullanamadım açılmıyor hep hata veriyordu 0xc0000005 bu şekilde sonra bütün tarayıcaları kaldırdım bilgisayardan tekrar yükledim internete bağlanabildim bilgisayarı kapattım tekrar açtım busefer internet tarayıcalarıma tıklıyorum ama ne hata veriyor ne program acılıyor. En sonunda bilgisayarıma format attım hdd deki bütün bölümleri biçimlendirdim tekrar windows xp kurdum. Ama sorun yine aynı suan diğer bilgisayardan yazıyorum şu sorunu bi çözemedim nolur yardım edin
frown.gif

Bu arada forumda yeniyim eğer konuyu yanlıs yere açtıysam çok özür dilerim.
Şimdiden teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.