İnternet Üzeri İş

M R X

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
910
9
<CMD>
Merhabalar, gün boyu Bilgisayar başındayım 700 tl ye yakın bütçem var bununla internet üzeri başlıyacağım işler varmı?

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Hosting Satışı Yapabilirsin Satış sitesi kurup satış yapabilirsin

Direkt normal hosting değil de, internet bebelerine çeşitli oyunların server'larını kurulmuş olarak teslim etmek güzel bir iş. Benim İstanbul'da bir arkadaşım Allah ne verdiyse ayda 2000-3000 kazanıyor bu işten. 700 başlangıç için de yeterli olacaktır. Yasadışı bile sayılmaz, sen hosting için değil, hosting'i oyun sunucusu olmaya hazırlamak için para alıyorsun çünkü. Gerekirse karşındakine fatura bile kesebilirsin, hosting için gereken yasal zorunluluklar gerekmeyecektir.

Normal hosting'i büyük sağlayıcılardan dev sanal makineler alıp küçük parçalara ayırıp satmak da mümkün ama, sıkıntılı iştir. Yani bir sürü heçkır :trl senin sattığın hosting'i trojan/DDoS sunucusu olarak kullanmaya çalışacak, ilk şikayette güme gideceksin çünkü reseller bile olsan hosting'i direkt olarak satmak için belli bir sertifikaya ihtiyacın var.

M R X

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
910
9
<CMD>
Direkt normal hosting değil de, internet bebelerine çeşitli oyunların server'larını kurulmuş olarak teslim etmek güzel bir iş. Benim İstanbul'da bir arkadaşım Allah ne verdiyse ayda 2000-3000 kazanıyor bu işten. 700 başlangıç için de yeterli olacaktır. Yasadışı bile sayılmaz, sen hosting için değil, hosting'i oyun sunucusu olmaya hazırlamak için para alıyorsun çünkü. Gerekirse karşındakine fatura bile kesebilirsin, hosting için gereken yasal zorunluluklar gerekmeyecektir.

Normal hosting'i büyük sağlayıcılardan dev sanal makineler alıp küçük parçalara ayırıp satmak da mümkün ama, sıkıntılı iştir. Yani bir sürü heçkır :trl senin sattığın hosting'i trojan/DDoS sunucusu olarak kullanmaya çalışacak, ilk şikayette güme gideceksin çünkü reseller bile olsan hosting'i direkt olarak satmak için belli bir sertifikaya ihtiyacın var.

Komutanım merhaba, BU konu hakkında bana vaktinizi bağışlarmısınız sizinle iletişime geçmek istiyorum.. Saygılarımla...

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
1
8

iyi hoş valla hocam :gülenyüz

karnelroot

Üye
25 Mar 2019
54
0
Lefkoşa
700 tl ile ile an mantıklısı kripto para borsasını kovalamak paranı orada çevirmek. Kripto paralarda yeterli düzeyde bilgiye sahip olduğunda da bir web sitesi kurarak danışmanlık sağlayabilirsin.
Ben şu an bu anlattığımı yapmaya çalışıyorum

oxcakmak

Uzman üye
1 Ara 2018
1,457
2
24
Kocaeli
Yazılım bilgin var ise tema satın alıp yazılım yap ve sat veya projeye çevir.

SMM Panel açma işte yaramaz tonlarca smm panel var uğraştırır durur.

ama ilk başta hiç girişme ilk önce sektörü vs. araştır siteleri insanlar neye ihtiyaç duyuyor

sana proje örneği c2.me benzeri yazılım satın al

yada ilk cümlede yazdığım gibi yap google play developer hesabı aç unity oyununu al ve editle ismini logosunu değiştirip play store a yükle üstüne reklam çak.

Son düzenleme:

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,431
1
781
30
root@adige~#
Merhabalar ;

Hosting veya oyun sunucuları denilmiş bunlar için gerekli belgelere izinlere gerek vardır. Ys (yer sağlayıcı) belgesi ve vergi levhası şarttır. Aksi taktirde vergi kaçakçılığından izinsiz satış yapmaktan cezai işlem alabilirsiniz. Bunların yerine gerekli izinleri olan firmalardan oyun sunucusu alarak kazanç elde edebilirsiniz iyi forumlar dilerim

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.