Internet üzerine o kisiyi bulmamim imkani var mi?

Ferdi-Hacker

Uzman üye
1 Nis 2009
1,123
0
almanya
s.a tht ailem..
bilmiyorum yetkilim var mi? ama tanimadim birinden küfür yiyince susuyorum nereye kadar?
hack istegi de istemiyorum cünkü eski üyelerden oldum icin kurallari da biliyorum.
bir internet site deki üyeyin nerde yasadini bulmam imkani var mi?
yada o kisinin interneti üzerine korkutma imkanim olur mu?

micsociet

Katılımcı Üye
21 Nis 2015
581
0
Ankara
Wan ip sini bulabilirsen konum olarak nerde olduğunu öğrenebilirsin. Sana tavsiyem savcılığa git artık bilişim suçlarının yaptırımları ağır olmaya başladı ülkemizde.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.