İnternet var ama giremiyorum!!!

Cengizhan14

Yeni üye
11 Ağu 2015
43
0
Tekirdağ
İnternetim var ama girmeye çalışınca girmiyor. Sorunları aratınca DNS Sunucusu Yanıt vermiyor. Sorunu çıkıyor ne yapabilirim. İnternete reset falanda attım olmadı.

Son düzenleme:

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Modemi ac kapat genelde öyle duzeliyor.Dns varsa bilgisayarinda otomatiğe al Bide cmd komutlari var

ipconfig /flushdns
ipconfig /release
ipconfig /renew

Bunlari sirasiyla komut istemine gir az da olsa düzelme şansı var :) Eğer hala olmazsa internet sağlayınca görüş:)

Cengizhan14

Yeni üye
11 Ağu 2015
43
0
Tekirdağ
Modemi de açip kapadiğiniz halde olmadiysa servis sağlayicinizla görüşün.

O sorunu düzeltmek için Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan yapmamız gerekiyormuştu düzeldi :) Ama şimdide Windows aygıtla veya kaynakla iletişim kuramıyor (birincil DNS sunucusu) sorununu verdi ;(
Biri düzeldi başka sorun verdi. Birini düzeltince diğerini veriyor.

fatmehmet

Yeni üye
16 Ocak 2016
13
0
bence sorun bilgisayarda. İmkanın varsa başka bilgisayara bağlayarak dene internet bağlantını. Tüm ışıklar yanıyorsa bilgisayarda sorun. Virüs programı varsa engellemiş olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.