Çözüldü internet ve site açık kalsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bayram173

Katılımcı Üye
19 May 2013
882
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar

Elimde bi site var bu siteye bağlı kalmak istiyorum internetim açık kalsın ve bağlı duruyum sitede Ama pc kapalı kalsın böyle bir yöntem varmı ?

İnternet kesilmeden bağlı kalması şart :)

Bunu yapmanın yöntemi varmı varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Not : pc açık bırak demeyin o benimde aklıma geldi ama pc çok açık kalması sıkıntı yaratır korkusu var :D 3-5 gün açık bırakıcam çünki :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

trupy

Üye
19 Nis 2012
160
0
elon musk ile irtibat kur ya da uydu gönder ya da telekomu satın al hizmet 4/4 lük gelsin netin kesilmesin? nasıl fikir?

trupy

Üye
19 Nis 2012
160
0
net e sürekli bağlı kalmak çok zor?? 10saat 20saat bilemedin 2gün..net mutlaka gidiyor bağlantı yavaşlıyor sıfırlıyor..bunu demek istemiştim..

Bayram173

Katılımcı Üye
19 May 2013
882
0
net e sürekli bağlı kalmak çok zor?? 10saat 20saat bilemedin 2gün..net mutlaka gidiyor bağlantı yavaşlıyor sıfırlıyor..bunu demek istemiştim..

ben bir ara böyle bişi görmüştüm sanal sunucu gibi bişiye giriyorduk orda internette açtıysak açık kalıyordu interneti ayrı olarak çalışmaya devam ediyordu.

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,146
514
THT's database
Merhaba, Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kanaat getirilerek daha fazla post kasılmasını önlemek ve sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "Çözüldü" ibaresi eklenmiştir. Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj yolu ile belirterek konunun açılmasını rica edebilir. İlginiz için teşekkür ederiz. İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.