İnternet Yavaşlama sorunu

combat65

Üye
31 Ara 2014
83
0
Arkadaşlar 2 gündür internettim çok yavaşladı sorunun ne olduğunu bi türlü çözemedim kotadan dolayı olabilirmi sizce

Bu yavaşlama normalmi

ZLmPlo.png
[/url][/IMG]​

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Hiç normal değil akk bu kadar düşürmüyor modemi bikaç defa resetle belki bulunduğun bölgede bi çalışma falan olabilir 1 günden uzun sürerse durum ara müşteri temsilcisi ile görüş sorununu bildir

Edit: 2 gündür demişsin hiç normal değil birde kablosuz ise şifreni değiştir

combat65

Üye
31 Ara 2014
83
0
Hiç normal değil akk bu kadar düşürmüyor modemi bikaç defa resetle belki bulunduğun bölgede bi çalışma falan olabilir 1 günden uzun sürerse durum ara müşteri temsilcisi ile görüş sorununu bildir

Edit: 2 gündür demişsin hiç normal değil birde kablosuz ise şifreni değiştir

Evet 2 gündür böyle bende öyle düşündüm akk bu kadar düşürmezdi aradım müşteri hizmetini bir sorun yok dedi burdan normal gözüküyor dedi bide yan komşuya sordum onunda yavaş baya bu mahallede olan bir sorun olabilirmi ?

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Evet 2 gündür böyle bende öyle düşündüm akk bu kadar düşürmezdi aradım müşteri hizmetini bir sorun yok dedi burdan normal gözüküyor dedi bide yan komşuya sordum onunda yavaş baya bu mahallede olan bir sorun olabilirmi ?

Bölge çapında bi problem olabilir dediğin gibi tüm mahallede falan bi bakım çalışması vs varsa ama müşteri temsilcisinin bunu bilmesi söylemesi gerekirdi öyle bir durum varsa ilginç

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.