internet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dj_zaza

Uzman üye
4 Tem 2008
1,082
0
pc normal çalısıyo hızı eii ama internet bu 2 gündür yavaslamaya başladı mavi ekran cıkıyo resetleniyo pc acıldıgın da internet explorer de hata raporu falan cikiyoo ndn oluyo bunlar şimdiden yardım edenlere tsk .....

heyy_gs

Üye
17 Ağu 2007
207
0
bence sisteme bi format at daha sonra driverler felan tanıt proğramlarını kur ince ayarlarını yap pc ni bi güzelce temizle daha sonra optimize et vede yedeğini al bi sorun çıkınca yedeği geri yüklersin (yedek için önerim acronis 2009 ben kullanıyorum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.