internetden hediye kazandım sizde deneyin

delasuazo

Yeni üye
27 Ağu 2007
2
0
bu vereceğim sitede para değil ama topladığın puana göre hediye kazanıyorsun hemde çok kolay anket ve reklama tıklayıp kazanıyorsun ama çok iyi ödüller yok ama yinede idare eder i pod, kitap, telefon gibi şeyler, refarans olarak [email protected] yani beni gösterirseniz bende sizde 50 puan kazanıyorsunuz ve üye olduğunuz için 100 puan kazanıyorsunuz referans vermeyince 50 puan vermiyorlar bence deneyin derşm çok güzel bir şey
adres bu:
https://tik.lat/Olh8M

ÇağlaR

Yaşayan Forum Efsanesi
22 Tem 2007
9,942
17
Ankara
çok saol kardeş ücretsiz açık arttırmadaki uzaktan kumandalı arabayı almak için uğraşıyorum, bide bu anketlerin hergün yenisi geliyomu bununla ilgili bir bilgin varsa yazar mısın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.