internetden para kazanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 Ağu 2010
169
0
slm arkadaslar ramazan boyun ca evdeyim ben bu zamanımı intennetden para kazanarak degerlendirmek isti yorum bukonuda bilgisi olan arkadaslar yardım olursa sevinirim sim diden tşk

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
google arama motorunda anket doldurarak para kazanma sitelerini bulabilirsin ama ben güvenmiyorum bu işlere kendin bir araştırıp bak

Leaderrda

Uzman üye
5 Kas 2011
1,850
0
Okadar çok dolandırıcı site var ki internetten para kazanmanın bence tek yolu java felan biliyorsan android programcılıgı yapma siten varsa reklam almaktır

laedarra ya katılıyorum dil bilmiyorsanda öğren ya objective c. yada java android ios veya adobe flash player öğren oyun yap çok daha iyi yöntemler bence. İstersen programa para yatıracaksan unity ilede biraz uğraşarak güzel oyunlar yaparsın hem ios hemde android için ama lisans almalısn

raderde

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
284
0
C/Windows/System32
paypal'a üye ol ve internette paypala ödeme yapan reklam siteleri bul video izle anket doldur verdiği bi siteye üye ol ben 2 ayda 167$ kazandım hepsine metin2 de ep aldım metin2 de paypala ödeme alıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.