internet'den para kazanmak

babacou1955

Yeni üye
13 Nis 2019
37
0
.
Hepinize selamlar dostlar ben "babacou1955" bugün sizlere bir sorum olacak ? Ben Genel Ağ dan para kazanmak istiyorum fakat bunun sıte kurarak yapmak ıstemıyorum. Bana para kazanmak ıcın yardımcı oldugunuz ıcın tesekkur ederım. :D:D:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

EYLL'

Uzman üye
17 May 2019
1,540
188
Hudut
Cevap: Sanal Ağ Üzerinden Para Kazanmak İstiyorum

web sitenize reklam alabilirsiniz
link kısaltmak forumda yasak bu yüzden bu forumda kullanmanızı tavsiye etmem

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,705
3,007

Merhaba,

Bunun bir çok yolu mevcut fakat ilgi alanın olan konulardan para kazanmak daha keyif verici ve daha güzel olur. Örnek veriyorum Grafikle aran güzel ise logo tasarımları yaparak para kazanabilirsin. Anket doldurarak, soru cevaplayarakta para kazanmak mümkün ancak güzel gelir elde edeceğini düşünmüyorum. İlgi alanına odaklan :)

EYLL'

Uzman üye
17 May 2019
1,540
188
Hudut

web sitenize reklam alabilirsiniz
link kısaltmak forumda yasak bu yüzden bu forumda kullanmanızı tavsiye etmem

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,187
579
26
Sakarya

Merhaba, makale yazarak çok daha sağlıklı bir şeklide kazanç el de edebilirsiniz
yazkazan.net vb. yerlerden üyelik ile makale yazabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.