internete giremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arfa80

Katılımcı Üye
16 Ocak 2010
265
0
KAF DAĞININ ARDI
internete komşuyla beeraber giriyoruz kablolu bağlanıyoruz ancak son zaman larda benim net gidip geliyor arkadaşlar sizden yardım bekliyorum,diğer arkadaşta hiçbir problem yok

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
Sorun kablolarda olabilir arkadaşım .
Ek yerleri felan varsa bi kontrol et kopukluk olabilir veya pas yapmış olabilir.
Son ıkı gundur nette yavaşlama da var önemli bi sorun olduğunu sanmıyorum.

kngkorsan

Katılımcı Üye
4 Eyl 2009
271
0
Bursa
baqLantıda sorun vardır .! komsu baqLantıLarınad boLe oLabiLiyor mesafe faLan komsuyla sızın ev arasında en fazla 10 m. olması Lazım 10 m. dede bole gidip qeLiyor lu oluor en iyi si kendi int. ini aL yada bunu duzeLtmek ıstıosan pc ' ni komsunun evine qotur ( bu bnm onerim :D:D:D)

ASİ_LoRD1

Uzman üye
30 Haz 2009
1,662
0
sonrun kabloda haa birisi uzunluktan demiş valla 12m kablo çektim odama laptop için hiç gidip gelme olmuyor haa öteki taraftan abi kabloyu çekmesse:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.