İnterneti 100KB den 3MB ye ÇIKARIN!

TroLLsTR

Üye
31 Ocak 2016
167
0
Arkadaşlar Ben İnternette Throttle diye Bir Program buldum bu program sayesinde internet inanılmaz derecede hızlanıyor program arayüzü basit anlarsınız zaten ama pro sürüm kodu bulup yazarsanız 3değil 10 oluyor değiştirebiliyorsunuz indirme hızındada geçerli torrentte 10mb hız alıyordum artık 25 oldu! linkide vereyim size

Link: Throttle İndir - İnternet Bağlantısı Hızlandırıcı - Tamindir

Bir Teşekkürü Çok Görmeyin Uzun Konu Değil Ama Beni Gerçekten Mutlu Edersiniz Bye Bye!

The xx

Üye
8 Nis 2016
149
0
sazan-avi_200118.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.