İnterneti değiştireceğim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mstnbulbul

Katılımcı Üye
15 Eyl 2012
383
0
Yeni internet alacağım şimdiki internetim 4 yıl önceden kalma yavaş, ttnet ten ya da başka birinden alacağım bana herhangi birini önerir misiniz ??

Son düzenleme:

premiumx

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
360
0
Ctrl+Alt+Del
Valla ben download meraklısıyım. TTNet kullanıyorum. 8 MBit hızı kesintisiz görüyorum. 1,5 Senedir kullanıyorum. Başvurduğumun ertesi günü gelip bağladılar, ayrıca arkadaşların dediği gibi kesinti olmadı. 1,5 senedir bir fiil anlık kopma bile yaşamadan kullanıyorum. Tabii bir SuperOnline değil ama eğer bütçeni çok zorlamak istemiyorsan TTNet'i rahatlıkla seçebilirsin. Bu kadar insan şikayet ediyorsa bile şu an en çok müşterisi olan TTNet. Seçimini sen yap.

mstnbulbul

Katılımcı Üye
15 Eyl 2012
383
0
Valla ben download meraklısıyım. TTNet kullanıyorum. 8 MBit hızı kesintisiz görüyorum. 1,5 Senedir kullanıyorum. Başvurduğumun ertesi günü gelip bağladılar, ayrıca arkadaşların dediği gibi kesinti olmadı. 1,5 senedir bir fiil anlık kopma bile yaşamadan kullanıyorum. Tabii bir SuperOnline değil ama eğer bütçeni çok zorlamak istemiyorsan TTNet'i rahatlıkla seçebilirsin. Bu kadar insan şikayet ediyorsa bile şu an en çok müşterisi olan TTNet. Seçimini sen yap.

Abi senin ki mantıklı ama ant07alya bu arkadaşın ki daha mantıklı geldi. 50 gb az doping te 75 gb ama daha yeni olduğu için pek güvenemiyorum. Superonline altyapsını bilmiyorum nasıl bakacam ?

serdar245

Üye
17 Eyl 2012
120
0
ttnet yavaş diyonuz ttnet hepsinden iyi benimki şimdi smile şimdi dsmartnet oldu hem yavaş hem durmadan üstüne para ekliyolar.ttnete geçecam bende

VFoRBMW

Uzman üye
25 Eyl 2012
1,617
0
LOST
Ben TTnet Kullanıyorum Hiç Bir Sorun Yaşamıyorum. Yani TTnet Alacaksan AIRTIES-RT_206 ya da TP_LINK Al.

Katılıyorum bende de rt-206 var.

TTNET'i neden kötülüyorlar anlamıyorum kaç aydır kullanıyorum ne internet gitti ne de yavaşlama oldu 1 kere bile sorun yaşamadım. :RpS_laugh: Sanırım kullanıcıya bağlı bişey. Yasak olduğu halde 4 lü falan kullananlar sürekli sorun yaşıyor ben tek kullanıyorum hiçbirşey olmadı 8 aydır : )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.