İnterneti Hızlandırma Programları

amancan

Katılımcı Üye
18 Eki 2014
475
0
Bursa
Superonline İnterneti Hızlandırma Programları

beyler evdeki interneti hızlandırmak isityorum program vs şeylerl varmı lütfenn varsa yollayın.

İYİ FORUMLAR :)

Son düzenleme:

Hemosu

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
959
4
Kayseri
Kardeşim konuyu açarken Sende insanlara YARDIM et
Örneğin internetin Marka modelini Ttnet tir nasıl daha Hızlansıra bilirim gibi açık ve net olarak elinden geldiği gibi yaz

BoGande

Yeni üye
6 Ocak 2016
27
0
Türkiye
Ustam Şuan tam değil ama bir kısmını aktardığım ayarların hepsini .reg dosyasına aktardım.

Şuan kullandığım ayarlardır..

Ben Comodo İnternet Security kullanıyorum .Hem onunla taradım Ek olarak İnternetten tarattım --> https://www.virustotal.com/tr/file/29ce5cda654e5351538974f226e03bbf61ce9c29ec738a29ee4e8addc19687d8/analysis/

Dosya linki --> Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

Qos ayarları eklemedim :( gpedit.msc den ayarlarsın artık :)

Qos ayarların ;

240000
0
100 -1000

Şeklinde yapabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.