İnternetim Aşırı Yavaş Yardımm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onurcan8

Üye
28 Ocak 2012
57
0
İnternetim Aşırı Yavaş Yardımm (SORUN ÇÖZÜLDÜ)

Bakın internet hızım çok yavaş nedenini öğrenebilir miyim ? Veya Nasıl Hızlandırabilirim ?. :inv :inv
Hız testi Yaptım

Ping:146 Dowland:23 Upload:25

Son düzenleme:

cetosel

Üye
10 May 2010
242
0
THT
belki modem den kaynaklanabilir modem uzun süre açık oldumu net yavaşlıyor yada abalantı arada bir gidip geliyor modeni biraz dinlendirin belki de modem zarar görmüş olabilir

lDeanl

Katılımcı Üye
3 Mar 2012
787
0
Modem Isınınca Hızı Etkiler.Islak Mendil İle Hava Alan Yerlerini İyice Temizleyin 1-2 Saat Kapalı Kalsın Sonra Tekrar Açıp Kullanmaya Başlarsınız..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.