İnternetim Bilgisaarda Yavaş, Mobilde Hızlı

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
Merhabalar,

Laptop kullanıyorum, interneti komşudan çekiyorum.
Son 1 haftadır internetlerim aşırı derecede yavaş ve bunun internet hatlarından olduğunu zannediyordum bugüne kadar.

Fakat telefonda internetin daha hızlı olduğunu hatta kimi zaman pcde internet kesilse bile telefonda daima erişim olduğunu farkettim.

Laptob wifisine ek olarak USB Antende kullanıyorum, önceden hiç bir sıkıntım yoktu, ne olduysa şuan bilgisayarda internet çok yavaş.

Aklıma şu geldi, telefondan wi-fi` ye bağlanıyorum. USB ile internet paylaşımını açıyorum ve Komşudan telefona, telefondanda pc ye çekiyorum bu şekilde internet hızlı.

Dostlar sorunum ne olabilir, yardımcı olursanız sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.