internetim çok kötü ne yapabilirim

V3YS0Z

Deneyimli Moderatör
3 Şub 2015
2,498
660
Türkiye Cumhuriyeti
merhabalar değerli forum üyeleri iyi akşamlar internet odamda çok kötü çekiyor vodefone kullanıyorum bana bir çözüm önerisi verir misiniz
Merhaba yenıbaslayanbırısı23,

Sanırım mobil internetten bahsediyorsun,

Mobilse çok fazla bir çözümü yok eğer gerçekten düşük bi çekim alanındaysan telefonunun erişim noktası ayarlardan 3G ağını kullanacak şekilde değiştirip test edebilirsin.

İyi Forumlar...

OnTrigger

Üye
21 Eyl 2022
222
72
etrafında sinyal kesecek çok fazla cihaz olabilir malum wifi - mobil veri sinyalleri kızıl ötesine benzer gözükmez ama havada gezer dururlar başka cihaz yada cihazlar senin internet sinyalini kesebiliyor eğer odada sinyal üreten çok alet varsa onları kapatıp öyle testlerini yap. bir diğer konuda eğer wifi vs değilse kabloluysa evinin santrale olan uzaklığı da etkiler hızını ve kablo kalitesi de etkiler mesela oksitlenirse kopmalar yaşanır hızın düşer, apartmanın altyapısı çok eskiyse yine 100mbps alacağın yerde 50 alırsın mesela. en iyisi teknik servisi çağırıp baktırmak tabi çoğu işlem senin yapamayacağın şeyler.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,444
991
Merhabalar

eğer sorun şebeke de değilse müşteri hizmetlerini arayıp durum hakkında bilgi vererek yapılacak bir şey varsa öğrenebilirsiniz ben KKTC'de başıma böyle bir durum geldiğinde müşteri hizmetlerinin yardımı ile çözmüştüm deneyebilirsiniz.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.