internetim donuyor

kopuk_67

Yeni üye
7 Şub 2007
39
0
:drunk :drunk :drunk :drunk :drunk :drunk :drunk merhaba arkadaşlar.Benim pc son günlerde bi şeyler oldu.Örneğin internette sayfalar arsında dolaşırken geri tuşuna 4 kez basmadan geri gelmiyo.Bazen internetim kiritleniyo.Pc donuyooo internet kablosunu çıkarmadan düzelmiyoooo.Acaba birileri benim pc çökertmeye mi çalışıyooo.>Lütfen aci lyardımmm.Pleaseeeeeeeeeeeee............

bulls

Katılımcı Üye
10 Ara 2006
341
7
kanka sen virüs yemissin ilk önce PC ni güzelce bir tarat

ad-aware se personel güvenlik bölümünde var

kopuk_67

Yeni üye
7 Şub 2007
39
0
kardeşim saol ama sorunu buldum pc nin bi süree sonra usb leri kiritleniyoo benim modemde usb old için pc kiritleniyoooo

kopuk_67

Yeni üye
7 Şub 2007
39
0
Anakartımın üstünde bulunan onboard ethernet yuvası bozuk.Çalışmıyooo.Başka bi fikri olannnn

kopuk_67

Yeni üye
7 Şub 2007
39
0
saol bermuda kardeş pc mde onboard ethernet kartım war ama bozuk çıktı . Anakart alacak olanlara asrock mu bir daha asla .BEnim görüşüm...

strolch_xx

Yeni üye
12 Şub 2007
3
0
Anakartımın üstünde bulunan onboard ethernet yuvası bozuk.Çalışmıyooo.Başka bi fikri olannnn

sende bi ethernet kartı al o kadar fasla pahalı bişi deil en fasla 15 - 20 milyon arası bişi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.