İnternetim Neden Hala Yavaş?

mithatpasali54

Yeni üye
28 Eki 2014
26
0
Arkadaşlar biliyorsunuz ki iki üç gün önce tüm ülkenin interneti yavaşladı. Normal şartlarda Youtubede 720p de kesintisiz herşeyi ama herşeyi izleyebiliyorken o günden bu yana bilgisayardan Youtubeye girdiğimde 360p de bile herşeyi kesintili olarak izlemeye başladım. Saniye başı donuyor tekrar yüklenmesini bekliyorum. Ancak telefonumda böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Youtube de her videoyu net çözünürlükte izleyebiliyorum aynı wirelles ağı üzerinden. Gerçekten çok garip nedeni nedir sizce? Bu arada ağ yavaşlığı sadece Youtube de oldu.

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Suanda bizlerinkide yavaş tek sizle alakalı bir durum yok sanırım tamamen kesildikden sonra tkrrar sinyal verilme sırasında bir yoğunluk var diye düşünüyorum ama kısa sürede düzelecektir .

hizmet aldğınız operatörü bir arayın sinyali resetlesinler sorun çözülecektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.