İnternetim Yavaşladı

APB

Üye
11 Şub 2013
68
0
İnternetim yavaşladı'dan kastım, kotadan vs. değil.. sadece kullandığım bilgisayarda internet yavaşladı. Diğer bilgisayarımda normal hızında.. Nasıl düzeltebilirim lütfen yardım :inv

APB

Üye
11 Şub 2013
68
0
Kardeşim o zaman internetin yavaş gibi gözüküyor .s Buna çözüm bulmaya çalışalım o zaman .d advanced system care 6 da turbo gücü açık mı ? açık değilse açıp kullanmayı dene eğer hala yavaşsa benim yapabileceğim bişey yok kardeşim forumdaki tecrübeli arkadaşlardan bilgi al öyle yeni modem al sormadan alma bence.

avg pc tuneup ve asc 6 da turbo güç'de.. fayda etmiyor :D galiba çalışma var veya modem haşat.. :D

souseta

Üye
11 Nis 2013
77
0
başlat > cmd > ipconfig sonra ipconfig/flushdns bu 1
sonra hotspot shield gibi programlar ip değiştirme programları yüklüyse kaldır advanced in uninstall i ile kaldır güçlü temizlemeleri yap torrent açık mı ona bi bak gönderme hızı indirmeyi yiyo olabilir aklıma gelenler bunlar tarayıcı geçmişlerini de temiz tut

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.