İnternetimi paylaşıyorum bir kaç sorunum var

hero1236

Yeni üye
22 Ağu 2010
27
0
Arkadaşlar öncellikler merhaba,
Konuyu doğru yere açıp açmadığım konusunda pek bir fikrim yok zira forumda yeniyim.
İnternetimi paralel olarak kablolu (yasal olmadığını biliyorum ama durumumuz o zamanlar iyi değildi ortak ödüyorduk şimdi de ayıp olmasın diye çekmiyorum fişi) ağ kullanıyorum yengemlerle birlikte. İnternetimin hızının istediğim kadarını kendime çekme şansım var mı? Ve ya onun belirli sitelere giriş yapmasını engellemenin bir yolu var mı? Ama engellediğim sitelere ben girebileyim?

Lütfen bu konuda bana yardımcı olacak biri varsa şimdiden çok çok çok teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.