İnternetin sınırsız olduğunu nasıl anlarız

canbgulcan

Yeni üye
31 Tem 2012
17
0
Arkadaşlar bir wi-fi şifresi kırdımda sınırsız olup olmadığını nasıl anlarız sınırsız değilse bağlanıp adamın faturasını kabartmayalım şimdi dimi

uAbdurrahman

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
551
0
İstanbul/ Turkey
Beyler akıl vermeye gerek yok adam ne yapacagını biliyor :D
arkadaşım ttnetin sayfasına qirip online işlemleri tıklarsan kullanıcı adın we şifrenle sayfana qirersin.we orda sana limit bilqilerin werilir.limitli yada limitsiz olduğu belirtilcektir

canbgulcan

Yeni üye
31 Tem 2012
17
0
kırdığım kişinin kullanıcı adını bilsen zaten girerdim ama bilmiyorum ve ayrıca backtrack le adamın ki wep şifreleme türü olduğu için kolay kırıldı net ten araştırınca çıkar ayrıca wpa/wpa2 ise "reaver" komudu ile wps açığından 4-10 saatte kırıla biliyor

canbgulcan

Yeni üye
31 Tem 2012
17
0
Çok düşüncelisin kardeşim :) Ortak ol kimsenin internetine bağlanma bence.
Empati kurmak gerekiyor :D

empati kurduğum için kotasını öğrenmek istiyorum zaten benimki sınırsız olsa ve biri kırıp girse pek kafama takmam sınırsız sonuçta ama hızım baya yavaşlarsa tabikide şifremi daha güvenlikli hale getiridim adamın ki en kötü şifreleme türü :trl

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,870

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.