Çözüldü İnternette bir sıkıntı var

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
S.aleyküm gençler.İnternette tarayıcıyı açtıktan sonra hangi siteyi tıklarsam tıklayim http://s.cwddppquzc.com/s6h3msm3z8n404wwocsowowccg böyle bir link ekrana geliyor beyaz bir ekran ama adres çubuğunda bu link var.Sayfa yükleniyor işaretide aktif.Ama bir şey açılmıyor başa dönüyor.Googledan bir siteye tıkladıysam tekrar google a dönüyor.Facetede aynı şekilde kullanıcı adnını şifreyi fln yazıp girşe tıklayınca yine bu link sonra face in giriş sayfası tekrar geliyor şifreyi baştan yazdığımda bu sefer sıkıntı olmadan giriyor.Bir kerelik bir mevzu değil her girdiğimde oluyor.Neyden kaynaklı olabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
büyük ihtimalle sistemde virüs var tavsiyemse avira internet securityi indip taratmanız ardından yapcaklarınızsa şöyle

her seferinde ana sayfa siz deiştirsenizde o açılyor snaırım yapcanız şu
misal google chrome nerden açıyorsanız üzerine gelin sağ tıklayıp özellikler deyin
hedef kısmında chrome.exe" bu şekilde bitmesi gerekir devamında http:// ile başlayan yer varsa devamını silip tamam deyin sonra açılış sayfalarını tarayıcınızdan deiştirerek durumu düzeltebilirsiniz
umarım yardımcı olabilmişimdir k.g

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
eyw kardeş ama zaten avire antivir kullanıyorum ve bikaç kez tarama yaptırdım ve bir virüse rastlamadı bunun dışında zaten anti logger gibi yazılımlarda yüklü bilgisayarımda ve virüs bulunmuyor gayet temiz görünüyor.Ana sayfa konusuna gelirsek taaryıcıyı açtığımda google direk anasayfa olarak geliyor onda bir problem yok başka siteleri açmaya çalıştığımda dediğim olay karşıma çıkıyor

KaoS26

Yeni üye
20 Tem 2013
1
0
aynı sorun bendede vardı devamlı facebooka girince , youtubeye girince oluyordu sadece bendede avira comodo firewall antilogger gibi korumalar var nasıl girdi bu virüs sistemime merak ettim , araştırdım ama pek cevabı yok bu sorunun 1 tane yabancı sitede gördüm oda geçmisi sil virüs programıyla filan tara demis yaptım olmamıstı.sonra sorunu kendim hallettim simdi yapman gereken ayarlara tıkla geçmişe tıkla uzantılar var orda etkinleştirdir filan yazıyo onların etkinleştirmesini kaldır ne kadar etkinleştirme varsa kaldır sonra bilgisayara reset at başlat sorun oradan kalkacak büyük ihtimal bende kalktı sendede kalkar sanırm.

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
Sorun Çözüldü tarayıcıdaki eklentideymiş problem.harici eklentileri kaldırdım ve düzeldi.Kimse cevap yazmayınca biraz araştırdım kurcaladık fln haloldu.eksikeksik'te yazmış zaten nedeni geç okusamda yinede saol kardeş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.