İnternette film dizi izlerken...

Lyrinjo

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
549
0
İnternette dizi film izlerken takıla takıla izliyorum mesela youtubeda bir şey izlerken hiç takılmıyor. Chrome kullanıyorum yardımcı olur musunuz?
Çok sinir bozucu bir olay...

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
O sitenin yoğunluğuna medya playerının kalitesine,Sunucu yoğunluğu çözünürlük kalite internet bağlantı kuvveti gibi etkenlere göre değişebilecek bir konu bu.

YUROS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
329
0
bağlantı hızı ve izlediğiniz video kalıtesi hd izlerseniz daha yavas olur mesela 1080 kalitede en yüksek en canlı felan filan bilmem anlatabildimmi 360 ise daha hızlı izlersin video kalitesi düşük olur
eyer interneti paylaşıyosanız yoğunlukdan dolayı sorun olabilir arkadasın dediği gibi farkli nedenler

Gfbbk

Katılımcı Üye
6 Şub 2015
699
0
Valhalla
Mozilla veya opera kullanabilirsin.Chorome bende de sorun çıkarabiliyor.Browserini son sürümüne güncelleyebilirsin veya geçmişini silebilirsin.Gremots.com`un playeri oldukça hızlı.Film,dizi,belgesel izlemek istersen oradan izle bence.

1 Ocak 2008
156
0
TR
Ben idm kullanıyorum. İndirdiğin zaman herhangi bir takılma sorunu kalmıyor :)

İşin şakası bir yana benimde böyle bir sorunum vardı. Baktım kendim dışında onlarca farklı etken var. (Bilgisayar optimizasyonu, dns ayarları, wireless/ethernet arasındaki Mpbs farkı, bir den çok kullanıcı varsa modemden kendi bilgisayarına ayıracağın bant genişliğini değiştirmek vs. kendinden kaynaklanabilecek problemleri çözmeni sağlar.)

Ancak sitenin bulunduğu serverdan, o anda o siteyi kullanan sayısına kadar kontrol edemeyeceğin etkenler de mevcut. O yüzden en temizi indir izle. Bu konuda da idm en kullanışlı programlardan biridir.

e-donkey, torrent gibi paylaşım programlarını da kullanabilirsin ama ben idm'i keşfettikten sonra istisnai durumlar haricinde kullanma ihtiyacı duymadım.

Lyrinjo

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
549
0
Ayıptır söylemesi internetim akksiz o yüzden 1080p falan izlerken sıkıntı çıkmıyor yükleme aşamasında.

İdm olayına gelince çok başa bela bir şey ilk kullandığımdan beri hiç sevmedim ama tekrardan denerim.

Farklı tarayıcılarda denesemde gönlüm hep chrome kullanmak isteyecek o yüzden farklı tarayıcıda denemek yerine chrome'a çare bulmaya çalışıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.