internette Geçirdiğin Zaman Boşa Mı Gidiyor ? Gelin internetten Para Kazanalım[YENİ]

*MaRKeRs*

Katılımcı Üye
2 Ağu 2007
599
5
Aiu.Edu HACKED..!
arkadaşlar kazandığımız parayı paypal kabul eden heryerde harcayabilirsiz

arkadaşlar ben bir oyunda +premium itemler almaktan bahsettim siz
parayı aktarınca kredi kartı eklemeden her yerde harcayabilirsiniz !!

ve hiçbir kişisel bilgi vermeniz gerekmez!!:yaho1:secret:woott:woott

başlıorus;

Bedava Silk Ve Para Alımı -Silkroad Online-

Resimli Anlatım 1. Bölüm;
PayPal Hesabı Almı;
Paypalın Sitesine Giriyoruz:

www.paypal.com

SıngUp Yazısına Tıklıyoruz...
[
1fotohu6.jpg

Karşımıza Böyle Bir Pencere Açılır Dediklerimi Yapın...
2fotozc8.jpg

Start Now'a Tıkladıktan Sonra
Formu Resim Üzerinde Yazılanlara Göre Doldurun...
foto3kn0.jpg

Alttaki Resimde Görüldüğü Gibi Diğer Formuda Yazanlara Göre Doldurun...
4fotopr0.jpg

Lisans Anlaşmasını Kabul Edin Ve Imagge Kodu Göründüğü Gibi
Yazıp Sağ Alttaki SingUp Yazısına Tıklayın....
foto5vi6.jpg

Kredi Kartı İstediği Zaman Aşşağıdaki Resimde Söylediklerimi Yapın.
foto6jd2.jpg

Hepsini Eksisksiz Yaptıktan Sonra
www.paypal.com
a girip
açtığınız hesaba e-mailiniz ve pasawordunuzla login olun.
login olduysanız devam edin...
2. Adım;Bize Para Sağlayacak Olan Reklam Sitesine Kayıt Olma...
Paypal hesabımıızı aldık şimdi para kazanmak için ne yapacağız derseniz burda dünyada büyük bir kitlenin kullandığı Bux.to İle para kazanacağız tabi önce Bu Siteden üyelik alacağız peki nerden alacağız üyeliğini tabiki burdan

Bux.to/ Tıkla-Görüntüle-Para kazan-Harca!

join now free ye tıklıyoruz;
ve üyelik bilgilerimizi doldurup kaydediyoruz
üyelik işlemimiz tamamlandıktan sonra login oluyoruz
ve surf ad kısmına gelip kategorilere ayrılmış link reklamları na tek tek tıklıyoruz
dikkat etmeniz gereken aynı anda iki reklama tıklamamalısınız
ve reklamlardan birine tıkladıktan sonra tukarda sayaç 30 dan geriye doğru saymaya başlayacak bittiğinde önce DONE sonrada DONE $ olacak ve bu reklamla işimiz bu günlük bitecek aynı işlemi diğer reklam linklerinede uygulayacağız
bir reklama günde sadece 1 defa tıklayabiliriz
ve toplam paramızı members kısmından öğrenebiliriz daha sonra paramızın yazdığı kısmından cashout a tıklayarak paramızı paypal hesabımıza aktırıyoruz daha sonra silkroaddın item mal bölümünden açmış olduğumuz paypal hesabımız la silk alıp gönlümüzzce harcayabileceğiz
herkeze kolay gelsin

Son düzenleme:

SEDAT BAŞARAN

Yeni üye
19 Mar 2008
50
0
İSTANBUL
Hesabimiz La Sİlk Alip GÖnlÜmÜzce Harciyacagiz İbaresİ KullanmiŞsin Ben Pek Anlamadim Nasil Yanİ..? Bunun TÜrkÇesİ Yokmu ArkadaŞim Kİtlenİn Yarisi Anlamadi Benİm Gİbİ AnliyacaĞimiz BİÇİmde Yazarsan Sevİnİrİm PaylaŞim İÇİn TeŞekkÜrler

Y1L4N

Yeni üye
29 Şub 2008
32
0
33
Trabzon
Hesabimiz La Sİlk Alip GÖnlÜmÜzce Harciyacagiz İbaresİ KullanmiŞsin Ben Pek Anlamadim Nasil Yanİ..? Bunun TÜrkÇesİ Yokmu ArkadaŞim Kİtlenİn Yarisi Anlamadi Benİm Gİbİ AnliyacaĞimiz BİÇİmde Yazarsan Sevİnİrİm PaylaŞim İÇİn TeŞekkÜrler

kardeşim silkroad online diye bi oyun var orda premium falan almaya yarıyor bu silk...oynamayan bilmez...;)

adee176

Yeni üye
15 Şub 2008
11
0
arkadaşlar o arkadaşın verdiği site paypala ödeme yapmıyor paypala yaopan bi site var örneğin B-U-X.NET kendi referer link imi verirdim ama bence hiç denemeyin çünkü çok zor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.