internette para kazanmak çok kolay....

ocshilagon

Üye
1 Ocak 2008
88
0
arkadaşlar gerçekten para kazanıyorsunuz bundan şüpheniz olmasın.ve tek yapmanız gereken mail adresinize gelen reklamları okumak.sadece reklam okuyup ayda en az 100 YTL kazanabilirsiniz.ben geçen hafta aldım 100 YTL.almamış olsaydım buraya yazmazdım.deneyin görün.
İŞTE LİNK.... saygılar

https://tik.lat/Jf3e3

fex35

Yeni üye
19 Haz 2008
45
0
ne yani sadece uye olucaz ve gelen maillerdeki reklamları okucaz oyle mi para nasıl geccek elimize:D

Lord_daBbe

Katılımcı Üye
16 Haz 2008
279
2
Mersin
Arkadaşlar kimse parayı böle har vurup harman savurmaz billgates bile bukadar yapmıo biraz düşünün mantıksız bnce

keremcoslin

Yeni üye
4 Tem 2008
9
0
yaw ben daha önce üye oldum bu siteye tam 25 üye kazandırıp 55 mail okudum ve sadece 55 kuruş kazandım arkadaş yüzde yüz mavra yapmış a.q sallaam kendi referansı a.q zuhahuahu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.