internette ses çıkmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

makinoo

Üye
15 Mar 2011
119
0
denizli
öncelikle herkese selam
benim pc de normalde müzik falan dinleniyor fakat int den film müzik ssleri çıkmıyor
şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum

makinoo

Üye
15 Mar 2011
119
0
denizli
öncelikle siz degerli üstatlarıma teşekkür ederim komutanlarım.
ve eklemek isterim ki sesi simgesi yok,sesi realtek hd audio yöneticisinden açıp kaptıyorum ve ses son seviyede zaten de normalde müzik dinleye biliyorum fakat internetten dinleyemiyorum sadece.
saygılar

cusyx

Katılımcı Üye
28 Kas 2009
801
0
BaşkenT Semalarından ;)
öncelikle siz degerli üstatlarıma teşekkür ederim komutanlarım.
ve eklemek isterim ki sesi simgesi yok,sesi realtek hd audio yöneticisinden açıp kaptıyorum ve ses son seviyede zaten de normalde müzik dinleye biliyorum fakat internetten dinleyemiyorum sadece.
saygılar

tmm yalnız sesi açıp kapamanla sonuna getirmenle alakası yok Audio I/O tabından hoparlor girişini hat girişi yaparsan sorun çözülür die umut ediyorum..

RaxiD

Kıdemli Üye
10 Haz 2010
3,954
7
127.0.0.1
Flas Player'i yenile.Java'yı yenile.Video ya sağ tıkla.Ayarlar ses ayarlarını kurcala.Birde bilgisayarda çıkıyor internette mi çıkmıyor ?

_JoK3R_

Üye
2 Kas 2009
249
0
ses driverın ayarlarıyla oynamıssın buyuk ihtimalle onu bi kurcala yada kullandıgın tarayıcıdanda kaynaklanıyo olabilir bnce farklı bi tarayıcı kur mesela hic kullanmadıgın ne bilim opera safari vb onlarda dene

ballba

Katılımcı Üye
26 Eyl 2010
371
0
ArkadaŞim bİr donanim uzmani olarak anladiĞima gÖre ses kartinin drİverinda bİr problem olmuŞ anakartinda onboard İse ses kartin İlgİlİ driverini anakartin sİtesİnden İndİr bİ daha kur eskİsİnİ kaldirarak bÜyÜk bİr İhtİmal dÜzelecektİr saygilarimla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.