İnternette Video İzlerken "Video Not Found Or Access Denied" Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkSouLL

Üye
14 Eki 2011
160
0
Merhaba arkadaşlar
Benim şöyle bir sorunum var internette bazı sitelerden video izlerken videoya tıklayınca "Video Not Found Or Access Denied" hatası alıyorum bunu neden alıyorum diye biraz araştırdım ve şunları elde ettim "video silinmiş olabilir flash playeriniz güncel olmayabilir" ardından video silinmiş mi diye kontrol ettim video silinmiş değil hatta o sitedeki tüm videolarda bu hatayı alıyorum flash playerimi güncelledim tam 4 defa google chrome kullanıyorum zaten flash player güncellemeye gerek yok ama yinede güncelledim ekstradan ama yinede sorunum çözülmedi yardımcı olabilirmisiniz

Son düzenleme:

Byprohacker

Katılımcı Üye
15 Ağu 2012
378
0
Open DNS:

208.67.222.222
208.67.220.220

Google DNS:

8.8.8.8
8.8.4.4

Dnsadvantage DNS:

156.154.70.1
156.154.71.1

Norton DNS:

198.153.192.1
198.153.194.1
al bunu dene hızlı ve video açan dns :)

DarkSouLL

Üye
14 Eki 2011
160
0
Hotspot Shell bi nevi sorunumu çözdü girdiğim site youtube gibi yasaklı sitelerdendi ktunnelden girince bu hatayı alıyordum hotspot Shell ile direk siteye girebiliyorum ve bu hatayı almıyorum ama yinede ktunnelden girerken hata devam ediyor yinede teşekkürler :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.