İnternetten Anlayan Allah Rızası İçin İçeriye (Turkcell de falan çalışan varsa girsin hemen)

egemen1

Üye
22 Ağu 2016
178
0
Antalya
Beyler direk konuya giriyorum yoksa krize giricem ben.Şimdi benim ttnet internet paketim 2 gün sonra bitiyor ve tabi bu internet 2 yıl önce tahhütle alındı ve bana soran olmadığı için 2 yıldır 480p den yukarı film izleyemedim.İnternetim çok yavaş.

Şimdi beyler bana bi internet kampanyası falan önerin ama 80TL yi geçmicek aylık olrk hızlı olucak dizi film izlicem oyun oynicam.TTNET demeyin sakın çıldırıyorum.Turkcell falan araştırdım internettende bulamadım.

Siz ne kullanıyorsunuz memnunmusunuz özellikleri faln ne bi yazında 2 gün sonra gidip internet bağlatıcam.

İnternet önerinnnnnnnnnn !1!!11!!!!

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::trl

eGi

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
254
0
bende Süper online Kulanıyorum yanlız zaman zaman yavaslıyor Ve Cok Cidi Yavaşlamalar Oluyor Online Oyunlara Giremicek Kadar Onunda nedeni buldum Arkadaşlar zaman Zaman olmasınında Nedeni pc lerimiz Ne yazıkk biz Bilmeden Zombi pc Oluyor Ve saldırı Esnasında bizde nette Sıkıntılar yasıyoruz Bu Nedenden Cıddı yavaslama ve cok Cabuk Cota Dolumu Oluyor Arkadasım Süper Online Kullan Yanlız aynı Sıkıntıları yine Yasıcaksın bu Duruma Alış bence

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.