internetten aylık 200 tl para kaanmanın yolları ?

col543

Üye
24 May 2013
165
0
30
C://
Arkadaşlar öğrenciyim paraya ihityacım var en az ayda 150-200 tl kazancım olsun istiyorum, tht de forumda araştırdım ama istediğimi bulamadım Lütfen yardım edin.

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Merhabalar Asteğmenim

İnternet Kazançları Bölümünde Ödeme Kanıtlı Siteler Mevcut, Para Kazancı Sağlamak İstiyorsanız Para Kazancı Sağlayan Siteye Yatırım Yapıp Kazancınızı 2'ye Katlıyabilirsiniz

boldof

Kıdemli Üye
12 Nis 2014
2,190
1
-
Hocam Blog Açarak Kazanabilirsiniz Reklam Koyarsınız Güncel Olayları İlk Siz Paylaşırsanız Siteniz İlgi Çeker Yada Wolfteam,Minecraft Gibi Oyun Hesapları Ne Bilim Bir Sürü Şey Var,PTS Siteler Var Üyelik Başı Kazandıran Çevren Geniş İse O Siteleri Tavsiye Ederim Yada Mobil Uygulamalar Var Whaff Rewards Gibi Üyelik Başı Kazandıran Olmadı PTC Sistemine Bakıcaksın Onlarda Tık Başı Kazandıran Sistemler 0.05$ Verirler Günde 20 Site Felan Yatırım Yapıp Upgrade Alırsan Kazançlı Çıkarsın Forex Var Yatırım İşi Veya Link Kısaltma Siteleri İle Kazanabilirsin Blog Açıp Hem Oraya Reklam Koyarsın Hemde İlgi Çekecek Linklere Kısaltma Sitesi Koyarsın Parayı Koyarsın .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.