Çözüldü internetten bıcak sıparısı vericem yasak mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
14 Mar 2017
58
0
Adıyaman
internetten bıcak sıparısı vericem boyu 22 cm yasak mı. arkadasıma dogum gunu hedıyesı alacagım. fakat yasak dıye bılıyorum herhangı bır sıkıntı olur mu ben arkadasıma alıcam hedıye onda yakalarlarsa bana bırsey olur mu

Biçak bu

oVN2bq.jpg

Son düzenleme:

puqe16

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
995
1
Nereye
yani böyle şeyler satılıyor yasak olsada kim dinlicek bence bişey olmaz yasak olanlar musta silah gibi şeyler zaten satılmıyor

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Üstünde falan taşırsa sorun olabilir ama onun dışında

satıldığına göre herhangi bir sorun yok Yurtdışından alsan gümrük sıkıntısı olabilirdi ama bunda bir şey olacağını sanmıyorum

Resta26

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
675
0
İstanbul/
Fotoraf gözükmiyor dostum bende aldım sorun yok fakat Kargoyu sordugu zaman ayı gibi pıcak deme :) kargo de gec
Üstünde Taşırsan Ve Bekciye Yakalanırsan Basın derte girer Üstünde tasıma eve hırsız girdi zaman olur :)
Hayırlı Forumlar

Son düzenleme:

XQ1

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
421
0
Merhaba

İnternetten istediğiniz her şeyi alabilirsiniz. Ancak bu bıçak bir arama sırasında arkadaşınızın üstünde çıkarsa başına iş açabilir. Daha makul hediyeler alabilirsiniz.. :)

Hayırlı forumlar dilerim...

TRAras

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
644
0
Suriye
Bıçak Hediye Etmek Saçma Değil mi? Yarın Evvelsi Gün Çocuk Birini Bıçaklar Üzülen Sen Olursun Benim Yüzümden Vs Diye Anlamlı Birşey Alabilirsin Kotu Yola Sokuyorsun Resmen Çocuğu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.