İnternetten Kazanç Kategorisi hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GravityForce

Kıdemli Üye
14 Ağu 2012
4,790
5
28

Çiftlikbank vs. olaylarından sonra bence bu bölümü kapatmalıyız. Biraz inceledim ve yine eskiden olduğu gibi bir sürü site türemiş. TurkHackTeam olarak bence bu olayların son bulması için önayak olarak o bölümü kapatmalıyız. Çiftlikbank ilk değildi ondan önce de bi sürü site dolandırdı ve kaçtı. Ve konuları incelediğim kadarıyla son da olmayacak gibi duruyor. Hala inanan yatırım yapan forumdan bir sürü arkadaşlarımız var.

Kolay gelsin.

At4k

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,867
0
Manisa
Haklısınız ancak Hocam bazı Siteler a
emek ile birqz da olsa Para kazandırıyor. Böyle çiftlik bank benzeri Sitelerin tanıtımı vb olmassa Bu kategori normalleşir.:)

'Creative

Kıdemli Üye
16 Mar 2017
3,246
92
Kapanması İçin Bir Sebep Yok Tüm Açılan Konular Ödeme Kanıtlıdır Ayrıca Cidden İnternetten Para Kazanmak İsteyenler İçin Yararlı Bir Bölüm

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
157
Öncelikle merhabalar SaLii bey.Kapatılması yerine daha sorumluluk sahibi 2-3 moderatör atanıp daha çok aktiflik ve çalışmalar sağlanabilir.

GravityForce

Kıdemli Üye
14 Ağu 2012
4,790
5
28

Dostum hepsi böyle demedim. Ama çoğunluk öyle.

Kapanması İçin Bir Sebep Yok Tüm Açılan Konular Ödeme Kanıtlıdır Ayrıca Cidden İnternetten Para Kazanmak İsteyenler İçin Yararlı Bir Bölüm

İnternetten para kazanmak ve ya bilgisayardan para kazanmak için böyle şeylerle uğraşılacağına bir yazılım dili bir program vs. yaratmak için uğraşılsa şuan çok ileride olabilirdik. Ordan gelen para zengin yapmayacak hiç bir zaman. Ama bir girişimci olup bir site, program ve ya bir oyun tasarlamak, yapmak zengin yapabilir. Zaman boşa harcanmamış olur. Bir meslek edinilmiş olur.

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
157

Dostum hepsi böyle demedim. Ama çoğunluk öyle.

İnternetten para kazanmak ve ya bilgisayardan para kazanmak için böyle şeylerle uğraşılacağına bir yazılım dili bir program vs. yaratmak için uğraşılsa şuan çok ileride olabilirdik. Ordan gelen para zengin yapmayacak hiç bir zaman. Ama bir girişimci olup bir site, program ve ya bir oyun tasarlamak, yapmak zengin yapabilir. Zaman boşa harcanmamış olur. Bir meslek edinilmiş olur.

Ama bu fikre katılmıyorum işte link kısaltma ile bile ben aylık 370$ aldığımı hatırlıyorum sadece uğraş konusu hocam :)

yunus19

Üye
23 Nis 2015
249
0
Bence sadece ciftlik bank yuzunden kapanmasi mantiksiz insanlar az da olsa para kazaniyor .

20 Ağu 2016
163
0

Bu siteye ömrümü verdim şahsen ben ;) Post kasacak zamanları da geçeli 4-5 sene oluyor. Bunu yazarak sen kendin post kasıyorsun.

Kategorinin adı "internetten kolay kazanç" değil yalnız. Emek vererek ve zaman ayırarak internetten para kazanılabileceği gerçeği yok sayılamaz. Bu bahsettiğiniz "kolay kazanç" konularının kategoride kirlilik oluşturup asıl konuların önüne geçtiği doğrudur, bunların temizliği de bölümden sorumlu modların görevidir. Kategori güncel tutulduğu ve konu kirliliğinden arındırıldığı vakit, forumun en faydalı kateogilerinden biri olacaktır.

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Merhabalar arkadaşlar. İyi forumlar.

Çiftlikbank vs. olaylarından sonra bence bu bölümü kapatmalıyız. Biraz inceledim ve yine eskiden olduğu gibi bir sürü site türemiş. TurkHackTeam olarak bence bu olayların son bulması için önayak olarak o bölümü kapatmalıyız. Çiftlikbank ilk değildi ondan önce de bi sürü site dolandırdı ve kaçtı. Ve konuları incelediğim kadarıyla son da olmayacak gibi duruyor. Hala inanan yatırım yapan forumdan bir sürü arkadaşlarımız var.

Kolay gelsin.

Önerin için teşekkürler
Ancak kategorinin kapatılmasını gerektiren bir durum yok. Çiftlik bank benzeri ponzi sistemlerle ilgili konular açıldığında inanmak yerine ihbar edilsin zaten konu kapatılır.

Öncelikle merhabalar SaLii bey.Kapatılması yerine daha sorumluluk sahibi 2-3 moderatör atanıp daha çok aktiflik ve çalışmalar sağlanabilir.

Forumumuzda görevlendirilen tüm yönetici arkadaşlar zaten "Sorumluluk sahibi"dir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.