İnternetten Kazanç Yolları Önerisi?

rexofly

Yeni üye
26 Haz 2022
23
3
Beyler internetten mobilden yasal birşekilde ayda 5-6 k kazanç getirecek bir yol varmıdır ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

S!lv3r

Yeni üye
30 Haz 2022
5
2
nft ler değer kazanıyor bunları deneyebilirsin yada herhangi oyun hesap alım satımı yapabilirsin sana kalmış

Bu nasıl oluyor ?
Gmail hesapları açıp satıon işte google günde 3/5 taneye izin veriyor ama gizli sekmeden youtube a girip yeni hesap oluşturup sonra yeni gmail açarsan sınırsız 300 tanesi yaklaşık 270 tl ye satabilirsin

Muzoo26

Yeni üye
19 May 2022
16
8
Gmail hesapları açıp satıon işte google günde 3/5 taneye izin veriyor ama gizli sekmeden youtube a girip yeni hesap oluşturup sonra yeni gmail açarsan sınırsız 300 tanesi yaklaşık 270 tl ye satabilirsin
Hayır gizli sekme ye girip youtube olmiyor hocam ben biliyiroum bu işi yaptığım için yinede telefon doğrualaması istiyorlar

Bu nasıl oluyor ?
Google 5 tane telefon doğrulamasız gmail açtırıyor tamammı başka açmak istesen telefon doğrualaması istiyor bjnunda çözümleri methodları var telefon num. istememsi için böyle acıp satarsın 80 krs 1 tl ye ben gunde 80 90 tane aciyorum methodla oyle işte

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,332
9
920
Instagram'da hesaplar açıp, Açtığın hesapalara bot basarak satabilirsin.
Yazılım satabilirsin.
Web siteleri oluşturup E-Ticaret, Şablon satmak, Reklam yayınlamak gibi işlemler yapabilirsin.
Borsa oynabilirsin, BitCoin vb.

Onun dışında İllagel işlere bulaşmanı önermem. Hem haram, Hemde mahkemelik olursun.

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
13
1,173
Selamlar, bi10luk, 5rr gibi platformlarda çalışarak "helal" kazanç elde edebilirsiniz. İlgi alanınıza göre ilan açıp sevdiğinizi işi para kazanmanın bence en güzel yoludur.

BÜRKÜT'

Basın&Medya Lider Yrd.
8 Kas 2021
2,999
72
3,949
Merhaba değerli üye,

Aylık 5-6k kazanabilirmisiniz bilmiyorum fakat, aşağıda belirttim yollar ile legal bir şekilde para kazanabilirsiniz. Unutmayın, bir başarı elde etmek istiyorsanız azim ve emek vermeniz gerekmektedir.

- Canlı Yayın Yaparak Para Kazanma

- Google Adsense ile Para Kazanma

- Çeviri Yaparak Kazanma

- Oyun Oynayarak Para Kazanma (Espor)

- Anket Doldurarak Para Kazanma

- Kripto Yatırımı ile para kazanma.

- Profesyonel bildiğiniz bir konu hakkında eğitim vermek olabilir.

- Sosyal Medya Platformlarında Adminlik-Editörlük yapmak olabilir.

- Grafik tasarım bilginiz mevcut ise, tasarım yapıp satmak olabilir.

Ek olarak bu konuya göz atabilirsiniz;

İYİ FORUMLAR...

rexofly

Yeni üye
26 Haz 2022
23
3
Merhaba değerli üye,

Aylık 5-6k kazanabilirmisiniz bilmiyorum fakat, aşağıda belirttim yollar ile legal bir şekilde para kazanabilirsiniz. Unutmayın, bir başarı elde etmek istiyorsanız azim ve emek vermeniz gerekmektedir.

- Canlı Yayın Yaparak Para Kazanma

- Google Adsense ile Para Kazanma

- Çeviri Yaparak Kazanma

- Oyun Oynayarak Para Kazanma (Espor)

- Anket Doldurarak Para Kazanma

- Kripto Yatırımı ile para kazanma.

- Profesyonel bildiğiniz bir konu hakkında eğitim vermek olabilir.

- Sosyal Medya Platformlarında Adminlik-Editörlük yapmak olabilir.

- Grafik tasarım bilginiz mevcut ise, tasarım yapıp satmak olabilir.

Ek olarak bu konuya göz atabilirsiniz;

İYİ FORUMLAR...
Teşekkürler

Selimgung0r

Yeni üye
4 Tem 2022
2
0
Hayır gizli sekme ye girip youtube olmiyor hocam ben biliyiroum bu işi yaptığım için yinede telefon doğrualaması istiyorlar

Google 5 tane telefon doğrulamasız gmail açtırıyor tamammı başka açmak istesen telefon doğrualaması istiyor bjnunda çözümleri methodları var telefon num. istememsi için böyle acıp satarsın 80 krs 1 tl ye ben gunde 80 90 tane aciyorum methodla oyle işte
Muzo 80 90 tane nasıl açıyorsun pm atarmışım rica etsem🤗

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.