İnternetten nasıl para kazanabilirim?

kaan6776

Yeni üye
16 Kas 2022
11
2
Sorum başlıktaki gibi baya'dır araştırıyorum ve düzgün bişey bulamadım.
Youtube deki lerin neredeyse hepsi fake zaten.

n0rkeyyss

Yeni üye
28 Eki 2022
50
31
Bilinende ki bilinmezde
Internetten para kazanmak için bilgi gerekir bu tarz ortamlarda bir nevi bilgini satarsın, burdan anladığıma görede sende şuanlık satabilcek bir bilgi bulunmuyor.

öncelikle herhangibi bir alanda uzmanlaş daha sonrasında sen anlamadan para kazanmaya başlamış olucaksın zaten

whichiam

Üye
3 Eyl 2022
212
80
Deep Web
Düzgün bişey olsunda ne olursa olsun hocam.
Legal yani 😀
Hocam yapabileceğin çok şey var aslında örnek vereyim bir tiktok hesabı aç ve insanların ilgisini çekecek içerikler paylaş, Websitesi oluştur hesaplarını doğrula içerik zenginleştikçe kullanıcı artar ve reklam teklifleri gelir reklamlardan kazanırsın python Java vs biliyorsan freelancer olarak iş yapabilirsin bu ve bunun gibi işler yapabilirsin

kaan6776

Yeni üye
16 Kas 2022
11
2
Bana biraz anlatabilirmisin.

Hocam yapabileceğin çok şey var aslında örnek vereyim bir tiktok hesabı aç ve insanların ilgisini çekecek içerikler paylaş, Websitesi oluştur hesaplarını doğrula içerik zenginleştikçe kullanıcı artar ve reklam teklifleri gelir reklamlardan kazanırsın python Java vs biliyorsan freelancer olarak iş yapabilirsin bu ve bunun gibi işler yapabilirsin
İllegal olarak neler var hocam?

crxer

Yeni üye
7 Ara 2021
33
4
Bana biraz anlatabilirmisin.
devrem kısaca anlatacak olursam yaklaşık 2 yıldır internetten en verimli şekilde nasıl para kazanabilirim diye araştırdım ve buldugum en iyi site sadece internetini paylaşıyorsun dolar uzerinden para kazanıyorsun ne kadar cok farklı ip adresi veya farklı ısp bağlarsan gelirin o kadar artıyor yaklaşık 9 dolar kazandım ve 5 dk icinde kripto olarak hesabıma geldi kesinlikle internetten para kazanmada en iyi yontem olarak tavsiye ederim...

Son düzenleme:

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,610
3,346
Россия
Merhaba degerli üyemiz;
bir kac örnek vermek istiyorum :)
bence hocam csgo hesabı alıp oynaya oynaya global ranka getirip satabilirsiniz yada twicth canlı yayın yaparak yada valo elo boost tarzı gibi şeyler hocam valorant hesap alıp geliştirerek satışı yaparak para kazanabilirsiniz

kaan6776

Yeni üye
16 Kas 2022
11
2
devrem kısaca anlatacak olursam yaklaşık 2 yıldır internetten en verimli şekilde nasıl para kazanabilirim diye araştırdım ve buldugum en iyi site bu sadece internetini paylaşıyorsun dolar uzerinden para kazanıyorsun ne kadar cok farklı ip adresi veya farklı ısp bağlarsan gelirin o kadar artıyor yaklaşık 9 dolar kazandım ve 5 dk icinde kripto olarak hesabıma geldi kesinlikle internetten para kazanmada en iyi yontem olarak tavsiye ederim...
Papara ya veya nays hesabıma çekebilirmiyim?
Ayrıca ıp adresi nasıl bağlayacağım?
Kanka umarım sizi sıkmıyorumdur.

kaan6776

Yeni üye
16 Kas 2022
11
2
Merhaba degerli üyemiz;
bir kac örnek vermek istiyorum :)
bence hocam csgo hesabı alıp oynaya oynaya global ranka getirip satabilirsiniz yada twicth canlı yayın yaparak yada valo elo boost tarzı gibi şeyler hocam valorant hesap alıp geliştirerek satışı yaparak para kazanabilirsiniz
Teşekkürler hocam.
Ama ona elverişli bilgisayarım yok.
Eve polis gelse tarihi eser kaçakçılığından içeri alır 😀
Baya eski bir bilgisayarım var.

whichiam

Üye
3 Eyl 2022
212
80
Deep Web
İkiside olur hocam.

İllegal olarak neler var hocam?
Aklına gelebilecek her türlü kötü şey mesela yayılmaması gereken bir bilgiyi dosyayı veya evrak satmak, şahsi bilgileri pazarlamak cc dolandırıcılığı olsun sahte kimlik,pasaport legal olarak yapılmaması gereken her şeyi satıp veya dolandirip para kazanmaktır
Bilgilendirme amaçlıdır yaparsan bütün sorumluluk sana aittir.Ben ve Türk hack Team sorumlu değildir.

kaan6776

Yeni üye
16 Kas 2022
11
2
Aklına gelebilecek her türlü kötü şey mesela yayılmaması gereken bir bilgiyi dosyayı veya evrak satmak, şahsi bilgileri pazarlamak cc dolandırıcılığı olsun sahte kimlik,pasaport legal olarak yapılmaması gereken her şeyi satıp veya dolandirip para kazanmaktır
Bilgilendirme amaçlıdır yaparsan bütün sorumluluk sana aittir.Ben ve Türk hack Team sorumlu değildir.
Yok hocam aman aman.
Biz doğru yoldan gidelim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.