İnternetten Nasıl Para Kazanabilirim ?

SacredZ

Üye
17 Mar 2017
137
1
Grove Street
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Üniverste Öğrencisiyim ve internettten para kazanmak istiyorum

Mta serveri kurmak var aklımda bunun harici düşünemiyorum

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,416
49
969
Merhabalar

freelancer olarak çalışabilirsiniz yabancı diliniz varsa Türkçeye veya Türkçeden yabancı dile çevirerek paralar kazanabilirsiniz
bunu en son armut sitesinde görmüştüm yada belirli konuda makale yazarak chatcpt ile yapanlar çok oluyor.

İyi Forumlar

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Üniverste Öğrencisiyim ve internettten para kazanmak istiyorum

Mta serveri kurmak var aklımda bunun harici düşünemiyorum
Selamlar,

Makale Yazma siteleri vardır ordanda para kazanabilirsiniz.Ek olarak oyun sunucuları kurarken belirli bir reklam ücreti ve onu yayma olayı vardır.Bunu yapabilcekseniz oyun sunuculerı VİP,Skin gibi şeylerde çok para kazandırır.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,321
120
4,775
Para kazanmak istiyorsan kendine bir yetenek katmalısın. Sonrasında o uzmanlaştığın alanda pek çok iş bulabilirsin. Ama bu konuda aceleci olmaya çalışma.
Diğer türlü para kazanma işi sıkıntıya biniyor. Ayrıca ilk zamanlar pek kazanamayacaksın da, o yüzden çok gaza gelme, yoksa hevesini kaybedersin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.