İnternetten para kazanan varmi ? (((CİDDİ)))

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,386
0
Trabzon
Kardeşim benim youtube kanalımda 3 4 video var ve hepside 10 izlemde ancak varlar. ve o kadar ile sadece 60 kruş kazandım düşün youtube karlı bir iş video yap ve yükle :D Bu kadar ve gelsin paraçıklar :D

Farklı kazanmak istediğni bir şey olursa site kur oraya reklam koy reklam sitesi istersen sna öneririm bir tane gösterim başi ödeme yapıyor

ZeroCooll

Uzman üye
18 Mar 2015
1,099
1
Root@Temp
Kardeşim benim youtube kanalımda 3 4 video var ve hepside 10 izlemde ancak varlar. ve o kadar ile sadece 60 kruş kazandım düşün youtube karlı bir iş video yap ve yükle :D Bu kadar ve gelsin paraçıklar :D

Farklı kazanmak istediğni bir şey olursa site kur oraya reklam koy reklam sitesi istersen sna öneririm bir tane gösterim başi ödeme yapıyor
Kardesim benim allahima cok sukur cok bilgim var youtue kanalindan kazanmayi planliyorum sesli videolar cekerek bu adsen se icin yeni virus yaptim hatta ama haram kazanc elde edicrktim virus bilgimiz njrat virusu fudlayip programla birlestirmek yerine programa butondan ayatladim mesele begendir e basinca kurbanin pcye virus inip aciliryor ve buton eski isleminibyapiyor ve kurbanlar 5-6 bin olunca 30 sitr acip 30 siteyide actiricaktim birden kazanicaktim paralari ama deymez işte ahiretimi yakmaya :( oyuzden baska yol bulmaliyim.
Virus totalde 0/55 sonuc aldigim halde virus aciliyor ciplak virus ;) benim para kazananmam lazim beyler adsen ile ilgili bisiyler bilenler bilgilerimizi birbirimize abirbirimizzz..

Son düzenleme:

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,386
0
Trabzon
kardeşim site aç sende bildiğim bir firma 1 k görüntülemeye 3 TL veriyor. Çok iyi bir para bence 1k gösterime 3 tl ... siteme eklemeyi düşünüyorum hele forum sitesinden çok kazanırsı bu taktıkle her mesaja posta reklam eklersin plugin ile kazancın katlanır.

ByTurk 7

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
917
2
Kaf Dağı
ortalama 300.000 görüntülemede 823 tl alınyor kardeşim ama sana tavsiyem hile yapma her türlü yooutube farkediyor tabi illa farketmedği vardır ama normal yollarla kazanmaya çalış birde % 2 - 3 gibi bi oran var youtube de eğer 100 görüntülemede 2 yada 3 ü geçmişse reklam tıklamaları ban yersin en başta geçen reklamı atla hariç kenardaki reklamlara tıklanırsa ban yersin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.