İnternetten Para Kazanma Siteleri Varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cenk_sago

Üye
4 Ara 2009
122
0
Aydın
Merhaba arkadaşlar evet bu konular daha önceden açılmış fakat bir cevap alamamış..

Ben şunu sormak istiyorum facebook gibi sitelerde sürekli güncel çalışan arkadaşlar var bir mesaj yazdığınızda 5 dakika içinde cevap gelmekte ve her gün güncel konular reklamlar yapılmakta facebookta ve binlerce buna benzer marka sayfaları vs.. var.Peki bizde böyle bir siteye üye olup kazanç sağlamaya başlayamazmıyız.Evet internette tonlarca sayfa var yok dvd alın paranız eğer memnun kalmazsanız 10 gün içerisinde geri iade olucaktır vs.. vs.. biz zaten bir site tasarımını nasıl konu açılacağını biliyoruz.Ne gerek var para yatırmaya ve şöyle bir konuda var.Biz 30 tl yatırıcaz adamlarda bize aylık minimum 2500 tl vericek böyle bir saçmalık mı olur ?

Sizin bildiğiniz kullandığınız siteler varmı?Mesela bir markanın facebook'ta forumlarda reklamını yapıp para kazanabileceğimiz binevi müşteri temsilcisi gibi.Her konuda müşterilere yardım edicez ve para kazanıcaz?

Konu geride kaldığı için güncellemek zorunda kaldım arkadaşlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cenk_sago

Üye
4 Ara 2009
122
0
Aydın
Arkadaşlar tahminimce var fakat arkadaşlar kendilerine saklıyor.Büyük üye sahibi sitelerdeki arkadaşlar hepsi akraba mı yada sokaklara gazetelere ilan verilerek mi görev alınıyorlar hayır sadece güvenilir bir site ve bilgi ile olabilir fakat hangi sitelere güvenebiliriz asıl soru burada başlıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.