İnternetten para kazanma..

BloodRider

Yeni üye
18 May 2014
23
0
lütfen yardım edin ben evden para kazanabilceğim bir iş istiyorum bilişimle olsun farklı yollarla olsun

kısaca çalışacağım ama evden bir yere gidip ordan çalışmayacağım ve lütfen yaş sınırlaması olmasın

Moderatör tarafında düzenlendi:

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
yaşla bir alakası yok kardeşim site kod lamasın dan anlıyor san 1 senelik domain ler al birtanesini git bir banka ya siteni banka ile ilişki kurdur senin sitene nekadar TIK gelirse banka dan o kadar para alıyor sun indirme,video,film,müzik bunların hepsin de ayrı ayrı para kazanırsın

EDİT:ben tam olarak ankatamadım ama anlamış sın dır sen

5 Tem 2014
238
0
Çanakkale
Bir cbox aç bc.vc reklam koy ama önce (benden alabilirsin) bot al hacker bir arkadaş bul onla botu vps ye sabitle debrid hesap al bota reklam koy reklam yap böylece para kazanabilirsin ama kazandaman önce 500 tl harcaman gerek

BloodRider

Yeni üye
18 May 2014
23
0
arkadaşlar çok sağolunda sermayem çok az 110 lira felan iddia oynama işi riskli ya tutmassa
internetten site aç konusunu biri bana özel mesajdan anlatırsa sevinirim tam anlamadım çünkü paypal hesabım var bc.vc yi çok denedim o iş çok uzun iş başka bi yol yokmu mesela oyunlarda moderatör olmak ordan kazanmak dj lik insanlara yardım ederek kazanmak felan yokmu öyle bişeyler

Ince

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
482
0
fğansa
klay bi yöntem olarak face üzerinden page aç ama böle sağlam espiriler bul aklına gelenlerle caps yap paintte filan paylaş güzelyaparsan millet begenir sora sayfayı satarsın ey para gırarsın.ama ey capsler lazım çalıntı olmıycak. en kolayı bu gelidi bana ama uğraşasım yok hiç :(

Rasit1907

Üye
3 Tem 2014
114
0
klay bi yöntem olarak face üzerinden page aç ama böle sağlam espiriler bul aklına gelenlerle caps yap paintte filan paylaş güzelyaparsan millet begenir sora sayfayı satarsın ey para gırarsın.ama ey capsler lazım çalıntı olmıycak. en kolayı bu gelidi bana ama uğraşasım yok hiç :(

reklam vermesi lazım en az 1 milyon beğeni zor !!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.