İnternetten para kazanma

yamibakura

Üye
3 Haz 2017
246
0
Arkadaşlar internetten wep site üzerinden para kazanmak istiyorum fikirlerinize ihtiyacım var. Para kazanma yollarını yazarsanız sevinirim.

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Freelancer sitelerinden para kazan. Kolay yoldur. Öğrencilere çok ekmek yedirir. Tabi website üzerinden çalışmak istiyorsan web dillerinden birini bilmen gerek.

Son düzenleme:

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
B*Onluk S*deceOn gibi sitelerde bir sürü köle var. Müşteriler hep o kölelerden alışveriş yapıyor. Eğer kölelik yapmazsan buralardan ekmek yiyemezsin

AKLINDA BULUNSUN DİYE SÖYLÜYORUM

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,704
3,005
Merhaba,

Web Sitesi üzerinden;

Google AdSense ile Tıklama Başına Ödeme Reklamcılığı yaparak ve Reklam Alanı Satarak para kazanabilirsiniz.

Ayrıca ; internetten para kazanmak oldukça zor, bu konuda tek önerim ilgi alanınıza odaklanmanız olacaktır. Çünkü diğer türlü bir zaman sonra sıkılırsınız.

Veli BLOD

Üye
13 Ocak 2019
170
6
Darende
hocam artık bu devirde kitlen olmadan kolay kazanılmıyor ben zamanıda çok emek verdim idare edecek bir gelirim vardı artık çok sıkmaya başladı son 1 yıldır uğraşmıyorum

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,117
31
-
Blog sitelerinde yine iyi kötü kazanılıyor ancak sana tavsiyem daha farklı fikirler bulman. Sadece reklam yayınlayıp para kazanmayı düşünme. Örnek veriyorum bir site var oraya soru yazıyorsun onaylanırsa soru vaşına 4,5-5TL gibi ücret ödüyorlar. Bu tarz bir site de yapabilirsin mesela. Yani reklam yayınlayıp para kazanmak falan artık tutmuyor sanki :) Proje geliştirip satabilirsin hep bu tarz işlerin peşinde koşmanı tavsiye ederim.

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN
Para kazanmak hiç kolay değil hele ki internetten, bizim burada vereceğimiz fikirler çok basit ve alışagelmiş fikirler. Sen gerçekten para kazanmak istiyorsan özgün olarak daha önce yapılmamış bir şeyi bulmaya çalış. Genelde milyarderlerin hikayesi böyle oluyor. :)

NAK0

Üye
26 Ara 2015
51
0
Sevdiğin bir alanı keşfederek web siteni o alan doğrultusunda ilerletir ve geliştirebilirsin. Web sitene gereken zamanı ayırıp güncel içerik oluşturursan ve içerikleri SEO ya uygun yaparsan kısa sürede keşfedilir ve reklamlar ile para kazanmaya başlıya bilirsin.

Kloys

Üye
2 Nis 2020
124
0
Dostum kimse yazmamış fakat günümüzde sosyal medya hesap alım satımı çok fazla oluyor en az 3k YABANCI OLMAK ŞARTIYLA hesap çalarak satabilirsin ben daha önce yapmadım fakat yapan insanlar gördüm hesap çalmak ile ilgili forumda birçok konu açıldı bakabilirsin umarım istediğin parayı kazanırsın.
İyi Forumlar

ZiksthemW

Uzman üye
28 Mar 2020
1,025
113
Oslo
Bitexen e bir bak derim itü tarafindan kurulmuş ve devlet destekli yerli kripto borsasi uye olup onaylarsan 5 exen veriyo o da suan 90 tl gibi bir sey referansimla kaydolursan sevinirim iyi forumlar

https://www.bitexen.com/?ref=74027862

Merhaba dostum,

Öncelikle bi bitmedi şu 1 haftadır bitexen sevdası hâlâ anlamış değilim. Bu yazıyı paylaşırken öncelikle Kanıt atmalısın ve ardından referanssız bir link de bırakmak zorundasın forum kuralları gereğince hesabın boşu boşuna ban yemesin dikkat et bu konulara.

Saygılarımla, ZiksthemW

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.