İnternetten Para Kazanmak Mümkün mü?

dede246

Üye
16 Nis 2012
89
0
Evet arkadaşlar googleye sorduğumuzda binlerce sonuç çıkmasına rağmen hiç biri güvenilir gelmiyor bana belki gerçek olanlarıda vardır. Sizin Bildiğiniz herhangi bir site var mı? Ayrıca Solucan Yazılımı yöntemiyle para kazanma diye birşey duydum böyle birşey mümkün mü acaba yardımcı olursanız sevinirim.

SuvarixL

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
861
0
New York
Ben aylık 200 TL kazanıyorum ama ilk 2 ay baya bi uğraşman gerekiyo . Tık yoluyla Reklamlara Tıklayarak kazanıyorum ordan Paypala , Paypaldan Bankaya ..

Yani Mümkün !

dede246

Üye
16 Nis 2012
89
0
Yönlendirdiğin siteyi bilmiyorum fakat büyük bir şirketten reklam alırsan tıklama başına para kazanırsın yani site masrafını karşılamaya bile yetmiyebilir gelirin.

Dedin gibi ancak şirket lazım onun içinde zaten şirketler sana reklam için başvuruyor bildiğim kadarıyla sağlam siten olmazı lazım google reklamları ise dediğin gibi çok az gelir getiriyor sitenin masrafını karşılamaz

enes0001ee

Üye
29 Tem 2013
97
0
websiten varsa tıklama yerine aksiyon başıda yapaiblirsin mesela bir oyun reklamı vardır birisi ona tıklar ve üye olursa para kazanırsın suana kadar en düşük 0.80 tl en yüksek 4 tl türü fiyatlarla calıstım
tabi üye olmalarını beklemeyeceksin forumlarda işte üye olana şu kadar para veririm türü konular açabilirsin buna pts deniyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.