Internetten Para Kazanmak Sesli ??????

BurakReiz51

Yeni üye
8 Eyl 2016
1
0
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ZyPLtUqvIuk&feature=youtu.be[/ame]

Internetten Para Kazanmak İsteyenler İçin Müthiş Bir Video İzleyin Öğrenin Abone Olun Like Atın.

Referans Videonun Altında.

Atifat

Üye
8 Eyl 2016
234
0
Bilinmeyen
dostum bende bunu yapıyorum 40 referans istiyor yaptıktan sonra çekebiliyorsunuz 13 referansım kaldı gelin parayı çekebilirsim kanıtı atarım sizde kazanırsınız bende .

SeNZeRo

Özel Üye
8 Eyl 2016
5,100
14
Merhaba arkadaşlar

referans sıkıntısının çözümünü buldum

çözüm:
Internet kafeye gidip her masada 1 referans yaparak yapabilirsiniz.

Denenmiş ve %100 çalışıyor.

trakya13

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
982
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar

referans sıkıntısının çözümünü buldum

çözüm:
Internet kafeye gidip her masada 1 referans yaparak yapabilirsiniz.

Denenmiş ve %100 çalışıyor.

her ınternet kafede olabılır kardesım cunku bı ınternet kafede 100 bılgsayarda olsun aynı ıpı kullanıyor yanlıs bılgı.

3v1L

Yeni üye
18 Tem 2015
35
0
bu Sitenin scam olduğunu söylememe gerek yok hepinizin bilmesi lazım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.