internetten para kazanmak

Tuqrahan Alcatraz

Katılımcı Üye
6 Ağu 2012
263
0
Arkadaşlar doğrumudur aranızda yapan veya duyan varmı nasıldır gunde mesela 2 dolar 4 dolar gibi bi durum soz konusumudur gunumun hepsını bılgısayarda gecıren bırıyım anlıcagınız yardımcı olursanız cok sevınırım herkeze hayırlı forumlar :)

efref06

Katılımcı Üye
27 Tem 2013
845
0
kardeşim sana dürüstçe konuşacagım. internetten günde 20 30 tl çok rahat kazanmak istiyosan cam4 adlı siteye kayıt olacaksın yayın yapacaksın token kazanacan tokenlerini paraya çevirebiliyosun burda o tür tabilirler yasak cam4 sitesine gir biraz incele kendin ayıkırsın mevzuyu zaten ;)

Tuqrahan Alcatraz

Katılımcı Üye
6 Ağu 2012
263
0
kardeşim sana dürüstçe konuşacagım. internetten günde 20 30 tl çok rahat kazanmak istiyosan cam4 adlı siteye kayıt olacaksın yayın yapacaksın token kazanacan tokenlerini paraya çevirebiliyosun burda o tür tabilirler yasak cam4 sitesine gir biraz incele kendin ayıkırsın mevzuyu zaten ;)

kardeşım bana bu konuyu detaylı sekılde anlatırmsn ?

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
Forumda araştırarak bulabilirsiniz. Birkaç yöntem söyleyeyim; Link kısaltma (en çok kullanılan) , form doldurma, program yapıp satma veya ticaret gibi bir şey de yapabilirsiniz..

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,202
676
Turbobit Upload - Para Kazan
Videolu Anlatım Turbobit - Hotfile Para Kazan

İnternetten para kazanmanın birçok yolu vardır.Upload edip para kazanma dışında bir web siten varsa reklam alabilirsin.Örneğin Online oyunlarda bir server varsa reklam alabilirsin.Bunların dışında eğitim sitelerinde yapılan anket uygulamalarını kulanabilirsen iş görür para kazanırsın.Yakın akraban veya tanıdık öğretmen varsa bir eğitim sitesi veya yakınınızda bulunan üniversitelerde anket dağıtımı yapılır öğretmen tanıdğınıa verirsin öğrencilerine dolrurur.Bunu birçok öğretmen uygular.Ayrıca anket doldurarak para kazanma diye birşey var.Fakat pek kar getireceğini ve ne kadar gerkçek olduğunu pek bilmiyorum.Youtube de fazla abonen varsa tıklama oranına göre para kazanabilirsin.Aynı şekilde Adfly kullanabilirsin.Bunları araştırırsan daha sağlıklı bilgi bulabilirsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.